Зять випровадив мою доньку з дев’ятимісячним малюком до мене, бо втомився від втомленої дружини та вередливого сина

Софія з моїм онуком Матвієм нещодавно приїхали до мене. Я дуже зрадів, бо люблю і доньку і свого прекрасного внука, якому вже аж цілих дев’ять місяців. Вже великий хлопчик, який дуже любить потягати дідуся своїми рученятами за вуса. Але я не довго радів. Виявилося, що Софійка приїхала не просто так. Її чоловік, мій зять, вирішив відпочити від сина та жінки і випровадив їх з квартири.

Такий розклад обставин мене розлютив. Адже саме Софія зараз в декреті і доглядає за маленькою дитиною, а це ой як не просто. А він бач втомився. А зараз я повідаю вам від чого він так втомився.

Матвійчик дуже погано спить по ночах і через це Софія не вже давно не може виспатись. Відповідно часто не встигає зробити всі хатні справи до приходу чоловіка з роботи. А Остап, мій зять, хоче приходити з роботи і бачити усміхнену дружину та спокійного сина, а не втомлену матір та вередуюче маля. І звісно в той час все вже має бути ідеально прибрано та наготовано.

Але ось коли Софія просить його хоча б трішечки допомогти відповідь завжди одна: «Я працюю, а ти в декреті, я втомлююсь більше, а ти давай виконуй свої хатні обов’язки».

Ось такий виявився мій зять. Чесно, дав би йому за таке пару лящів, та боюсь, що випадково приб’ю. Знаєте, я живу досить далеко від Софії та ще й працюю, тому допомагати не дуже можу, а ось свекруха Софійки може, але не хоче. Бо бачте вона виростила своїх сама, без допомоги, ось і Софійці допомагати не треба…

Мені страшно шкода донечку, але зараз я не можу їй нічим допомогти, окрім як забрати її до себе. А мій зять… це дуже низький вчинок, випровадити жінку з дитиною на руках заявивши, що він хоче відпочити від них. Як так можна вчинити? Я б сам кудись поїхав, якби захотів відпочити, але не вчиняв ось так паскудно.

Софія ж дуже сумує за Остапом і вже чекає коли той дозволить повернутися додому, як би абсурдно це не звучало. А розлучення вона не хоче, бо ж Матвійчик виросте без батька. Хоча краще без батька, чим з батьком, який не поважає ні дружину, ні сина.

Остап передає регулярно гроші Софії та Матвію, телефонує щодня. І о невже! За два місяці він все ж скучив за дружиною та сином і попросив повернутися додому. Я відмовляв доньку, бо це не діло. Він ними як речами розпоряджається: набридли – відправив, скучив – повернув.

Я би хотів забрати доньку з онуком до себе, але не можу зробити це проти їх волі.

Оцініть статтю
Джерело
Зять випровадив мою доньку з дев’ятимісячним малюком до мене, бо втомився від втомленої дружини та вередливого сина