Рудий котик застряг у трубі. Я докладала всіх зусиль і не могла його витягнути відтіль

Я сиділа біля будинку на лавочці, коли раптом почула нявчання, що йшло наче з під землі. Оглянувши вулицю, я помітила рудого котика, який звалився у каналізаційну трубу. Він просив допомоги, бо вибратися самотужки звідси він не міг.

Почувши його заклик, я відразу ж побігла шукати допомогу. Спочатку намагалася витягнути його сама. Але після кількох спроб зрозуміла, що мої потуги даремні. Котик був доволі глибоко і кігтями не міг вчепитися за метал. Залишати його тут на ніч я не хотіла. отож, зателефонувала в пожежну частину і розповіла в чому суть справи.

За двадцять хвилин прибула група пожежників з високими драбинами і спеціальним обладнанням. Рятівна операція розпочалася. Пожежники зійшли до каналізаційної труби і здійснили складну операцію витягнення котика. За допомогою спеціальних інструментів вони обережно розірвали частину труби, потім опустили спеціальну сітку і з її допомогою витягнули котика на поверхню.

Коли котик з’явився з-під землі, він дивився на світ переляканими очима.в Але після ретельного огляду був зроблений висновок, що в котика, на щастя, травм немає. Лишень трохи трусився від холоду. Можливо, був дещо визначений. Адже я не знаю, скільки часу йому довелося просидіти в цій трубі.  На всяк випадок тваринку загорнули в теплі ковдру. Я збігала в магазин і купила йому пачку корму.

 Пожежники після виконаної роботи поїхали. А я не змогла залишити котика на вулиці. Забрала додому, щоб нагодувати і зігріти. Правда, кіт, поївши, почав голосно нявкати. Зрозуміла, що він боїться, тому відчинила двері і він вибіг на вулицю.

Звісно, коли б не пожежники,то невідомо, що було б з цим рудим котиком. Мабуть,би загинув. Бо вночі пішов сильний дощ, і каналізаційна труба заповнилася аж до верху водою.

Але, на щастя, історія з рудим котиком закінчилася щасливо!

 

 

Оцініть статтю
Джерело
Рудий котик застряг у трубі. Я докладала всіх зусиль і не могла його витягнути відтіль