Розсварилися з свекрухою в пух і пpах!

Після того, як ми відгуляли наше весілля, ми з чоловіком переїхали до іншої області. Там ми винаймали житло – маленьку однокімнатну квартирку.

Приблизно через місяць до нас зателефонувала свекруха і повідомила, що через три годи прибуде її потяг і вона залишиться погостювати у нас на тиждень.

Уявіть тільки, ми на роботі. Не підготовлені, пригостити її навіть нема чим. До того ж у нас один маленький диван, на якому ми з чоловіком двоє спимо. Та й взагалі, наші двадцять шість квадратних метрів не дозволяють розміщати гостей.

Я відпросилася з роботи, побігла додому і почала прибирати все і готувати щось смачне.
Приїхала свекруха, ми її зустріли, нагодували смачним обідом та влаштували екскурсію центром міста.

Ввечері ми запропонували вийняти їй номер в готелі чи хостелі. Та вона відмовилася. Тоді ми розклали їй нашого дивана, а собі постелили на кухні на підлозі.

Коли я вийшла з ванної кімнати – побачила, що свекруха вже дає храпака на нашому спальному місці – на підлозі на кухні.

То ж ми з чоловіком прилягли на диван. Зранку ми швиденько встали, прибрали в кімнаті. Доки свекруха прийняла душ – я вже накрила на стіл смачний сніданок.

Вона поснідала і сказала, що більше в нас не залишиться. Влаштувала скандал, що ми її прийняли погано. Та й взагалі її все тіло болить від ночлігу на твердій землі.

Ми і слова вставити не змогли.

Найцікавіше було далі. Вже ввечері зателефонувала моя мама і сказала, що все село знає, що ми свекруху зустріли гірше, ніж собаку. Не годували, не хотіли вгості запросити та й взагалі заставили спати її на підлозі ще й без подушки.

Мої нерви не витерпіли і ми з чоловіком сіли до машини і поїхали до свекрухи. Ми з порогу запитали її для чого вона розповідає людям не правду. Адже ми її гарно зустріли, і постелили їй на дивані, а на підлогу вона сама вляглася.

Свекруха на нас як накинулася. Скандал був такий, що й птах на хату сісти не міг. Того вечора ми повністю розсварилися і більше ми з нею не спілкуємося.

Мій чоловік сказав, що йому не потрібна мама – брехуха. І взагалі, щоб більше ніколи нам не телефонувала.

От мені цікаво, для чого вона так поступила. Невже вона нас зовсім не любить? Чи, можливо, просто їй нема про що розповідати подругам, чи вона любить, щоб її жаліли?

А у вас були схожі ситуації з вашими свекрухами?

Оцініть статтю
Джерело
Розсварилися з свекрухою в пух і пpах!