Розповіла колишній мого чоловіка як працює cлyжбa 0nikи та nikлyвaння і всі її np06лemи різко зникли

Приблизно півроку назад я вийшла заміж за Назара. В мого чоловіка від першого шлюбу є син на ім’я Давид. Назар дуже любив і любить свого сина й тому завжди платив і платить аліменти з своєї не маленької, хочу зауважити, зарплати. Але не тільки одними грошима він допомагав колишній дружині, а й завжди привозив продукти, купував сину одяг і старався взагалі бути ідеальними батьком навіть після закінчення стосунків з матір’ю Давида. Але ось колишня дружина Назара всіма силами перешкоджала спілкуванню Давида з батьком, складаючи казки про погане самопочуття дитини.

Проте після нашого весілля потоки грошей до колишньої дружини зменшились, що звісно їй було не до душі і вона придумала дуже цікаву тактику виманювання в колишнього чоловіка гроші. Тепер мало не щодня колишня телефонувала Назару та жалібним голосочком вона повідомляла, що Данилку немає що їсти на вечерю і єдине що він їв це чай та бутерброд. А все тому, що затримали зарплату/відмінили премію/не нарахували дитячі гроші і все тому подібне…

Звісно ж Назар тато турботливий і люблячий, тому переводив на карту колишньої дружини відповідну суму. Але через недовгий час ситуація дивовижним чином повторювалась.

Пізніше Данилко почав часто хворіти і Назар викликав таксі та мотався в різні кінці міста. А коли він приїжджав додому і я з чистою щирістю переймалась за здоров’я хлопчика та розпитувала Назара про це – він лише махав рукою та й усе. А після декількох таких поїздок колишня повідомляла переляканому таткові що ґудзик знайшовся і промивати шлунок Давиду не потрібно, градусник зламався і показував неправильну температуру, а лікар відправив просто поспати та відпочити і тому подібне.

Від цього всього Назар почав сильно дьоргатись від дзвінків та від жалісного голосу колишньої, який повідомляв про чергову необхідність в терміновій допомозі.

До цього вона навіть на поріг квартири не пускала Назара, яку вона отримала від нього зі всім, що там було. А тепер він був там найбажанішим гостем. А ще колишня Назара дуже любила фотографувати колишнього з сином у великому дзеркалі, що тяглося від стелі до підлоги. І на всіх фото відображувались в дзеркалі не тільки Назар з Давидом, а й фігурка колишньої в достатньо відвертому халатику.

Коли я побачила через деякий час одне з таких фото, то одразу зрозуміла, що жінка має наміри повернути колишнього чоловіка в собі. І я вирішила, що потрібно терміново щось робити, бо Назар не зможе відмовити, адже дуже сильно переживає та турбується за сина.

І ось черговий раз коли роздався дзвінок від цієї жінки я попросила Назара дати слухавку мені. Взявши телефон я почала слухати, що ж вона розповість:

-Назарчику, ти уявляєш що сталось? Я розраховувала на аванс, а мені його доплюсували до зарплати та виплатять вже в кінці місяця. Давидко он сидить голодний та питає коли ми будемо щось їсти…

-Це не Назарчик, це Софійка, думаю ви знаєте таку. Вам ж Назар надіслав аліменти вчасно? – перебила я її монолог.

-Так, але ж…

-Добре, тоді куди вони ділись за три дні? Там не маленька сума.

-Ну… Все таке дороге…

-Давайте тоді вирішимо так, люба колишня дружино. Я можу зараз зателефонувати до служби опіки та піклування, вони приїдуть, нагодують Давидика. Крім їжі вони можуть привезти ще необхідні речі. А якщо служба вирішить, що ви не можете впоратись з вихованням та забезпеченням відповідних умов для життя вашого сина – можуть позбавити вас материнських прав та передати Давида до батька, а я згодом усиновлю маленького. Не переживайте, я  обов’язково прийму його як рідного, а ви зможете бачитись з ним лише на розсуд Назара, хоча я скоріше за все буду проти вашого спілкування. Або ж ви перестаєте займатись вимаганням і уникнете всіх цих проблем. Вибирайте, як будемо вчиняти?

-Ні-ні-ні, не потрібно нікуди телефонувати, я зараз все вирішу і знайду вихід з ситуації та негайно нагодую Давида, не переживайте! – почала панікувати жінка.

-Ну тепер переживати маєте ви і вчитись правильно розпоряджатись грошима, щоб їх вистачало на нормальну кількість часу.

І пройшло рівно тридцять чотири хвилини після нашої розмови як на телефон Назара прийшло фото на якому охайно одягнутий Давидко сидить за столом та їсть гречану кашу з курячою запеченою грудко, збоку стояв салат з огірків, помідор та цибулі та склянка компотику.

Наступного дня Назар запитав мене:

-Ти… ти дійсно би усиновила Давидика?

-Звісно ж. Тільки думаю зараз не вийде, не віддасть його нам твоя колишня. Доведеться постаратись самостійно.

-А я тільки за! – відповів радісно Назар хитро посміхнувшись.

Після того випадку фінансовий терор з боку колишньої Назара завершився, а ми зараз чекаємо появлення на світ нашого спільного синочка, який з’явиться буквально через два з половиною місяці.

Оцініть статтю
Джерело
Розповіла колишній мого чоловіка як працює cлyжбa 0nikи та nikлyвaння і всі її np06лemи різко зникли