Розказала матері, що курю. Чому всі подруги такі підступні?

Моя найкраща подруга Оля завжди була поруч, коли мені було важко, і ми ділились всім одна одній. Але все змінилося в один день. Наші друзі влаштували невеличку вечірку у лісі. Була чудова атмосфера, добрий настрій і розслабленість. Я вирішила побалувати себе та спробувати курити сигарети, хоча до цього ніколи не пробувала. Зрозуміло, що це не найкраще рішення, але я не замислювалась про наслідки того дня.

Оля також знала, що я курю, але завжди підтримувала мене в усьому. Але під час тієї вечірки щось змінилося. На жаль, я не тільки спробувала курити, але також вживала алкоголь, і це призвело до неприємного інциденту. Я почувалась погано і не могла контролювати свої дії. Я назвала її шльондрою і послала матом.

На щастя, ми були в безпечному місці, але все одно, це було некоректно з моєї сторони. Оля побачила, як я поводилась, і виявилась обуреною моїм вчинком. Я була під впливом алкоголю, і не змогла пояснити, що зі мною сталося.

Наступного дня, коли я прийшла додому, мене очікувала розмова з моєю матір’ю. Оля, не витримавши і занадто занепокоєна моїм становищем, розповіла їй про моє погане поведінку на вечірці. Це було справжнім ударом для мене. Я почувалась зрадженою та позбавленою свободи. Знаючи, що вона підняла такий шум навколо мого становища, я почувалась як ув’язнена у мережах квартири і під постійним контролем.

Довгий час я не розмовляла з Олею. Зачинила себе у своєму світі і не бажала бачити та спілкуватися з нею. Вважала, що вона не повинна була втручатися у моє життя та випадкові помилки. Моя гідність була поранена, і я не могла просто так забути про все.

Але час пройшов, і я зрозуміла, що злість і роздратування, що переймали мене, були марними. Я почала розуміти, що Оля діяла зі своїм серцем, сподіваючись, що таким чином помститься і відбере у мене хлопця. Вона була несправжньою подругою, яка покинула мене, навіть коли я виявилась на краю прірви.

Так, я була зла на Олю, але це була несправедлива злість. Поступово, я почала бачити справжню її сутність — підступну дурепу, яка справді турбується тільки про себе. Я зрозуміла, що мої дії були неправильними, і мені дуже хотілося виправити свої помилки і помститись їй!Оцініть статтю
Джерело
Розказала матері, що курю. Чому всі подруги такі підступні?