Рома! Та скільки можна вже?! Ми з тобою не так давно в шлюбі, а ти перетворився на звичайного підкаблучника, який бігає хвостиком за дружиною і пилинки з неї здуває!

Моя дружина і я живемо в шлюбі вже понад два роки. Треба зазначити, що одружилися ми вже членами суспільства зі своїми звичками, стереотипами й стандартами. Мене дуже приваблювала її незалежність і самодостатність, таке точно не зустрінеш у молодих дівчат.

Я був на сьомому небі від щастя. Вона була постійно зайнята то вивченням іноземних мов, то спортом, саморозвитком і роботою. Жінка, яку можна ставити в приклад, і я цим дуже пишався. Шалено кохав і поважав. Ще більше задоволення мені приносило те, що Ліля кохала мене.

Я був так зачарований своєю дружиною, що зовсім забув про те, хто я, що у мене теж є своє життя, і вона не крутиться тільки навколо Лілі. Постійно намагався приїхати раніше додому, приготувати їй вечерю, забратися в будинку і погуляти з собакою. Робив все, щоб бути для неї зручним і не забирати час на такі дрібниці. З часом я помітив зміни в її ставленні до мене. Вона перестала бути такою відкритою, пропав настрій, часто уникала мене.

У нас нарешті випав день, коли ми просто могли побути вдома на одинці. На вулиці лив дощ. Вже у звичному темпі, з самого ранку я взявся за прибирання, хоч Ліля і попросила мене ще полежати з нею в ліжку. Коли я відмовився, дружина вже не витримала:

Рома! Та скільки можна вже?! Ми з тобою не так давно в шлюбі, а ти перетворився на звичайного підкаблучника, який бігає хвостиком за дружиною і пилинки з неї здуває! Де той мужній чоловік, якого я полюбила, який міг одним тільки поглядом закрити мені рот під час істерик? У тебе така чудова робота, ти мав захоплення спортом і книгами. Мені не треба готувати, я можу і сама це зробити! Як не крути, існує безліч доставок і клінінг компаній. Зрозумій, ми з тобою зійшлися як двоє дорослих, сильних і незалежних людей, а зараз залишилась тільки одна. Я не хочу чоловіка, який буде себе так вести.

Після цих слів Ліля подивилася мені прямо в очі та мовчки вийшла. Ми не розмовляли до наступного дня. Я все ходив і думав. Мені було до болю прикро, адже я робив все це тільки з благими намірами. Потім поставив себе на її місце. Мені б точно не сподобалося, якби вона закинула всі свої справи, і жінка, якій я так захоплююся і пишаюся перетворилася на звичайну сіру домогосподарку.

Гірка правда відкрила мені очі. Не важливо, наскільки чисті твої наміри щодо інших людей, якщо вони їм просто не потрібні. Ми зійшлися в пару саме в цей момент, тому що були цікаві один одному. Всі мої захоплення, робота, соціальне коло зробив мене таким, який я є, і втратити себе було тільки моєю помилкою.

У відносинах основою є розмова. Він допомагає краще розуміти один одного, відкривати очі на речі, які ми можемо просто не бачити. А ще, не втрачати себе заради інших людей, нехай навіть і коханих.

Оцініть статтю
Джерело
Рома! Та скільки можна вже?! Ми з тобою не так давно в шлюбі, а ти перетворився на звичайного підкаблучника, який бігає хвостиком за дружиною і пилинки з неї здуває!