Родина відм0вилась від рідн0го вHучати. У молодої жінки не може бути онуків. Я пр0ти його нар0дження

Олеся з Макаром познайомились коли приїздили на літні канікули в село до бабусь. Були сусідами. Часто лазили через паркан одне до одного, постійно висіли на шовковиці, що росла у дворі баби Гані — бабусі Макара. Провівши все дитинство та юність разом, вирішили одружитись. Бо ж немає кращої пари ніж та, яку ти знаєш все життя.

Зняли собі житло, працювали та раділи життю. Як одного дня, Олеся дізналась, що вагітна. Макар був щасливий, про дитину він мріяв давно. А от Олеся плакала не від щастя.Не хотіла дівчина ще ставати матір’ю.

-Мені двадцять три роки! Я не хочу брати на себе таку відповідальність! Завтра ж піду і позбавлюсь цього непорозуміння!

Всіма правдами та неправдами Макар вмовив дружину не робити таку дурість. Все не так погано, як дівчина собі надумала. У них родина, якій для повного складу не вистачає топоту маленьких ніжок по підлозі. Якось так щиро та радісно Макар це говорив, що дівчина дійсно передумала. Через декілька днів про поповнення в родині розповіли всій рідні. Мати й батько Олесі були невимовно раді, що не можна сказати про матір Макара.

Я ще занадто молода, аби ставати бабою. На мене не розраховуйте. Краще взагалі по3будьтecя дитини! — волала свекруха.

Молоде подружжя не очікувало такого, тому навіть не знайшли, що відповісти на таку грубість. Після тієї розмови Олена Степанівна більше не з’являлась на порозі, та не відповідала на дзвінки. Інколи від знайомих дізнавались, як вона живе, та чи все добре. Батьки Олесі декілька разів намагалися зустрітись з нею, але все було марно. Жінка не бажала нічого навіть чути.

Незабаром прийшов момент пологів. Хоч сама вагітність пройшла без будь-яких ускладнень, можна казати, як по маслу, пологи виявились дуже складними. В результаті недбалості лікарів, які покинули дівчину без догляду, вона Hе Bижила. Занадто багато втpатила кр0ві. Траrедія, яка межує з радістю нового життя.

Макар залишився один — на — один з дитиною, роботою, та орендованою квартирою. Навіть рідна матір не обізвалася, дізнавшись про траrедію. Деякий час поживши сам, чоловік вирішив звернутися до тестя з тещею. Самому впоратись з усім просто неможливо.

Вони ще в пологовому сказали, щоб той переїздив до них жити. Теща вже на пенсії, сидить вдома. Без ніяких проблем змогла б дивитись за немовлям, поки Макар на роботі. А тесть працює на пів ставки, тому теж пів дня вдома. Хлопець не хотів просити допомоги, звик все життя тягнути все самотужки, проте ситуація вимагала змін та допомоги. Тієї ж миті, чоловік взяв телефон до рук, зателефонував батькам. Слухавку взяла Тетяна Михайлівна.

-Сподіваюсь ти телефонуєш, щоб ми приїхали по ваші речі?

-Так… дуже потрібна ваша допомога… — Макар ледь не плакав в цей момент.

“В житті складаються різні ситуації. Не всі вони несуть позитивний характер. Головне щоб поряд були люди, які зрозуміють і підтримають” бурмотав над колискою Макар, кожного вечора після повернення з роботи.

Оцініть статтю
Джерело
Родина відм0вилась від рідн0го вHучати. У молодої жінки не може бути онуків. Я пр0ти його нар0дження