Ревнивий чоловік — це на біду! Я заледве втекла від нього і тепер змушена переховуватись деякий час

Моя історія розпочалася з Микитою — хлопцем, який був надзвичайно ревнивим. На початку наших стосунків його ревнощі здалися мені милі та доказом його захоплення мною. Але з часом я зрозуміла, що ці ревнощі стали джерелом неприємностей, які вплинули на наші відносини з друзями та моє особисте життя.

Микита почав проявляти свою ревнощі до кожного, хто привертав мою увагу. Він був надзвичайно пильним та підозрілим. Я ніколи не могла поговорити з чоловіками або вдягнутися в плаття з відкритим декольте без того, щоб він не почав задавати докучливі питання та висловлювати свої «фе». Він також вимагав, щоб я завжди відповідала на його телефонні дзвінки негайно.

Це почало псувати мої стосунки з друзями. Вони були обурені тим, що Микита не довіряє мені і обмежує мою свободу. Я не могла виходити з ними на зустрічі або проводити час без постійного втручання цього ревнивця. Мої друзі не могли зрозуміти, чому я дозволяю йому втручатися у наші відносини.

Але найбільше постраждала моя власна відчуженість. Я постійно остерігалась зробити те, що спричинить ревнощі Микити. Це поступово руйнувало мою самооцінку та віддалило мене від моїх справжніх потреб і мрій.

З часом я зрозуміла, що таким чином жити я не збираюсь. Я наважилася вийти з цього безкінечного кола ревнощів і поставила кордони дозволеного, наскільки змогла. Я почала спілкуватись з Микитою про наші відносини і висловлювати свої потреби та бажання. Я поступово відновила свої контакти з друзями, розвивала власну кар’єру та виражала себе через свої інтереси.

А далі трапився інцидент з його другом Олегом після того, як він зробив мені комплімент. Микита зразу ж сприйняв це як загрозу його відносинам зі мною.

Відтоді Микита став показово агресивно поводитися до свого друга, який був ні в чому не винний. Він став запитувати мене про кожну зустріч і розмову зі своїм другом, докладно розпитував про кожну деталь. Микита почав виявляти параною та постійне стежив за мною і всіма моїми контактами.

Це повністю перевернуло наше життя. Я втратила свою приватність і свободу. Мені стало страшно, що Микита може виявити агресію не тільки до свого друга, але й до мене. Я жила в постійному стані тривоги і страху, боячись його реакції на незначні речі.

Навіть коли я спробувала поговорити з Микитою про його занепокоєння та поведінку, він відкидав мої слова, вважаючи їх безпідставними або зрадницькими. Це ще більше поглиблювало мої страхи та непевність. Я відчувала себе ув’язненою в цих відносинах, не маючи можливості вийти з них без наслідків.

Незважаючи на всі складнощі, я не забуваю ту людину, якою був Микита на початку наших стосунків. Я розумію, що його ревнощі були породжені його невпевненістю і страхом втрати мене. Але я також зрозуміла, що взаємодія в особистому житті потребує довіри, відкритості та поваги до особистого простору. Тому взяла речі і втекла від нього!

Оцініть статтю
Джерело
Ревнивий чоловік — це на біду! Я заледве втекла від нього і тепер змушена переховуватись деякий час