Рання вагітність стала для мене і мого стоматолога справжнім випробуванням

Мене звати Галя, і мені було лише 17 років, коли я зізналася своїм батькам, що чекаю дитину. Новина облетіла все містечко, і я почувала на собі зіткнення зі стереотипами та засудженням. Мої ровесники, замість підтримки, почали звинувачувати та обзивати мене. Це було дуже важко пережити, особливо коли чуттєвість вагітності вже почала підкорювати моє тіло та розум.

Мої батьки відреагували по-різному. Мама була розчарована та обурена моєю безрозсудністю, тоді як батько став моєю головною підтримкою. Він сказав, що незалежно від обставин, буде зі мною, і разом ми зможемо протистояти всім труднощам. Його слова принесли мені спокій і віру у те, що все буде добре.

Батьківська підтримка була дорогоцінним даром, але все ж, я почувала себе втраченою у цьому світі, де всі дивились на мене як на безнадійну. Я вирішила зосередитись на моєму здоров’ї та добробуті малюка. Відвідуючи лікаря, слідкуючи за раціоном харчування та підтримуючи активний спосіб життя, я знала, що роблю все можливе, аби забезпечити нашу майбутню сім’ю здоров’ям.

Діти завжди мали для мене особливе значення, і тепер я реально збиралась стати матір’ю. Мій живіт поступово збільшився, а серце моє раділо кожному легкому руху мого малюка. Це була найкраща і найскладніша робота — відчувати, як зароджується життя всередині мене.

Я завагітніла від татового друга, який був стоматологом і допомагав мені з ремонтом зубів. З цієї деталі все стало ще складніше та заплутаніше, і я зрозуміла, що наступні кроки мають бути дуже обдуманими.

Моя дружба з Ігорем, татовим другом, була дуже близькою. Він завжди допомагав мені з моїм здоров’ям та зубами, і я відчувала його підтримку та доброзичливість. Коли я розповіла йому про вагітність, його реакція була несподівано спокійною. Він сказав, що не піддасть мене на сором, але залишить вибір за мною і покинув місто, аби уникнути тюрьми.

Тим часом моя дружба з Ігорем залишалася напруженою. Він не намагався повернутися до мого життя після втечі. Ми майже не бачилися, і моя серцевина була підкорена більш важким завданням — стати мамою.Оцініть статтю
Джерело
Рання вагітність стала для мене і мого стоматолога справжнім випробуванням