Р03лучуCя з чоловіком і буду платити аліменти. А чому ні? Чоловіки ж так живуть та г0ря нE знають!

Я прожила з чоловіком майже п’ятнадцять років. Стосунки стали прісними. Ми зосередили життя на вихованні трьох дітей, а про свої бажання забули. Витрачаю вільний час на подруг, а чоловік бігає до коханки.

Вам не здалося. В мого чоловіка є коханка. Давно про це знаю, але нічого не кажу. Я не боюся залишитись сама з трьома дітьми. Мені все одно на чоловіка, тому його любовні інтриги не цікавлять мене.

Якось він прийшов з цікавою новиною. Хоче взяти паузу і пожити окремо. Йому, начебто, треба привести думки до ладу. Саме для цієї події взяв відпустку на два тижні. Який молодець!

— Добре, любий. Не забуть коханці передати привіт! — Сказала я і мило посміхнулася.

Чоловік дивився на мене злякано. Від шоку, втратив дар мови. А я продовжила:

— Пропоную одразу розірвати шлюб. Навіщо придумувати якусь паузу! Дітей залишаю тобі, а я платитиму аліменти. Може, якщо настрій з’явиться, приїжджатиму до них раз в тиждень.

Чоловік нічого не сказав. Він не сприйняв мої слова серйозно. Поїхав до коханки, а мені не дзвонив. Поки він відпочивав, я подала на розлучення. Мені сподобалась ідея жити вільно і платити раз в місяць аліменти.

Нарешті чоловік повірив у серйозність моїх намірів. Намагається переконати мене в зворотньому. Нічого в нього не вийде. Я твердо налаштована.

Оцініть статтю
Джерело
Р03лучуCя з чоловіком і буду платити аліменти. А чому ні? Чоловіки ж так живуть та г0ря нE знають!