Xамcтво та нікчемHість… За роки роботи вчителем, я багато чого бачила, проте з таким зустрілась вперше. Маю велику надію, що не всі діти такі. Батьки ще мають здоровий глузд, щоб нормально та правильно виховувати своїх дітей. Якщо ці дівчата — наше майбутнє, то його у нас просто немає.

Наше суспільство цілеспрямовано скочується в прірву. Цінності, які вкладались нам в дитинстві, зараз не варті й мідяка. Звісно, світ змінюється, цінності також. Але ключове слово тут змінюється, а не зникає. Рамки моральної поведінки також стерті. Що вже казати про доброту та взаємодопомогу. Страшно мені інколи робиться, від того, що я бачу.

Мене звати Марічка, я вчительки старших класів. З повною впевненістю можу сказати, що мені соромно за теперішню молодь. А ще більше, за їх батьків. Мені зараз п’ятдесят років. Я навчала батьків дітей, які зараз в моєму класі. Так, з дітьми завжди проблеми. Їхні підліткові протести, небажання навчатися, та інколи взагалі жити — велика проблема. Батьки не хочуть вести їх до психологів, бо не бачать наскільки погано їх дітям. Улюблена фраза батьків “ віник в руки, і всі твої депресії як рукою зніме”. А воно не знімає. Тільки поглиблює поганий хід справи. Діти, які не можуть впоратись зі своїми емоціями, не знаходять нічого іншого, як виміщати її на однокласниках, та слабших людях. До чого я це все веду. Нещодавній випадок в нашій школі змусив мене завершити свою кар’єру вчителя.

Я була класним керівником 9-Б класу. Діти були хоч й енергійні, але не вредні. А от учні А класу, просто перехрестись та тікай. Якось дівчата з двох класів щось не поділили між собою, після уроків групка молоді з А класу, підстерегла двох моїх учениць за школою. Вони побили їх до такого стану, що дітей забрала швидка з тріщинами в ребрах та гематомами по всьому тілу. Це ще добре, що бійку побачили прохожі, та заступились. Інакше хто зна, як би було.

Як виявилось в ході справи, Не поділили вони обід в школі. Мої дівчата просто перші прийшли до їдальні, та взяли булочки, що лежали на видачі. Учениці іншого класу йшли відразу за ними. Чекати, поки винесуть наступну партію не захотіли, тому стали відбирати з рук. Слово за слово, вони посварились. Дівчата грозились, що якщо не віддадуть булочки, то матимуть проблеми.

Ситуація просто мега дурнувата. Невихованість, наглість, та просто нікчемна поведінка, яка більше підходить для гопників з райончика. Батьки дітей, які вчинили бійку, своїх дівчат захищають.

-Вони були в праві взяти свою порцію. Ми платимо за їх харчування, як і всі інші батьки. Вони відстоювали своє.

-Одна справа відстоювати своє, а інша, лізти в бійку.

-Наші дівчата не винні. Потрібно було віддати ту булку, й бійки не було б.

-Зачекайте. В такому випадку дівчата, які постраждали, могли так само відстоювати свої права. Процитую вас “ми платимо за їх харчування”.

-Ти подивись які! Мені без різниці, що ви там думаєте, ми не будемо признавати вину наших дітей. Там був конфлікт інтересів. Якщо ваші діти не в змозі за себе постояти, то це ваші справи. Не приспособлені до життя далеко не зайдуть. Так і будуть валятись під огорожами, де їх побили.

Я слухала розмову батьків, а на душі був комок. Як можна так відноситись до ближніх? Хамство та нікчемність… За роки роботи вчителем, я багато чого бачила, проте з таким зустрілась вперше. Маю велику надію, що не всі діти такі. Батьки ще мають здоровий глузд, щоб нормально та правильно виховувати своїх дітей. Якщо ці дівчата — наше майбутнє, то його у нас просто немає.

Оцініть статтю
Джерело
Xамcтво та нікчемHість… За роки роботи вчителем, я багато чого бачила, проте з таким зустрілась вперше. Маю велику надію, що не всі діти такі. Батьки ще мають здоровий глузд, щоб нормально та правильно виховувати своїх дітей. Якщо ці дівчата — наше майбутнє, то його у нас просто немає.