Просимо внуків та допомагаємо дітям, але вони вирішили жити у своє задоволення!

Дітям відразу після їхнього одруження подарували двокімнатну квартиру у центральній частині міста, бо розуміли, що таке молода сім’я та необхідність власного гніздечка.Зробили ремонти, умеблювали помешкання та купили техніку на кошти, що залишились з весілля. Буквально за три місяці наші молодята вже мешкали у власному домі.

www.fontanka.ru

Ми раділи за дітей та чекали якнайшвидше появи внуків, бо ми вже немолоді, а поняньчитись охота з малюками. Сину 36 роки, а невістці 29, тому відразу ми не стали говорити за народження дітей, бо думали —  вони самі додумаються, що слід подумати про появу на світ спільної дитини.

Але не тут воно було. Діти приїхали до нас погостювати декілька днів й от за обіднім столом я мала необережність запитати у невістки коли вже будуть діти, але у мою сторону було сказану немало нeraтивниx слів. Я такого навіть не очікувала від доньки. Вона сказала, щоб я не сунула носа не у свої справи, а дітей вони не збираються заводити. Життя у них з моїм сином прекрасне і псувати його криками та памперсами вони не хочуть!


Юля швидко зірвалась зі столу та пішла до мого син в сарай. Ігор тут як тут вже був біля мене та сказав, що ще одне запитання про дітей він колись почує, то більше ноги його у цьому домі не буде! Розвернувся, зібрав речі та поїхав з дружиною з нашого дому, навіть не попрощавшись.

Мені було неприємно від його слів. Ми все віддали дітям. Продали будинок у місті та переїхали у селище за містом, щоб купити дітям квартиру про яку вони мріяли, а зараз з кpикaми до мене за якесь одне безневинне запитання : «А коли вже будуть діти?». Не заслужили ми з чоловіком такого ставлення від дітей, адже завдяки нам вони мають житло та машину.

Оцініть статтю
Джерело
Просимо внуків та допомагаємо дітям, але вони вирішили жити у своє задоволення!