Приїхав на терміновий виклик і був шoкoванuй — пасажирами виявилась дружина з кoханцеm!

Часом в житті трапляються події, передбачити які просто не можливо. Лише за секунду усе твоє життя може змінитись до невпізнання.

Ось так і трапилось в житті Сергія. Одного дня він раптово усвідомив, що поведінка дружини стала іншою. Люба більше не приділяла йому уваги, стала байдужою та завжди чимось роздратованою. Її перестали цікавити справи дітей. Їсти теж перестала готувати. З роботи поверталась опівночі та завжди п’яна.

Сергій став підозрювати, що у дружини з’явився коханець. Звісно, його домисли нічим не були підкріплені, то ж чоловік сподівався, що це просто його багата уява. Він пробував поговорити про це з дружиною, але Люба відразу влаштовувала скандал, мовляв, як він може не довіряти матері своїх дітей. То ж Сергій вирішив, що дружині просто необхідно відпочити. Треба влітку поїхати до моря. Так він собі міркував.

Працював Сергій таксистом. В основному брав лише денні зміни. В день платили, звичайно, менше, але зате в ночі можна добряче виспатись. На ніч виїжджав лише за крайньої потреби.

Ось така і підвернулась одного вечора — напарник попав у лікарню. Попросили Сергія вийти у нічну зміну. Він трохи вагався, але в дома все одно робити було нічого, а гроші зайвими не бувають.

Приїхав на виклик та став чекати. Раптом він помітив, що до машини прямує чоловік з жінкою. Він відразу впізнав в жінці Любу. Вона була зі своїм коханцем. Обоє були добряче випивші та настільки захоплені один одним, що на водія не звернули жодної уваги. Прямувала пара до готелю.

Сергію було дуже боляче бачити свою кохану поруч з іншим. Проте скандал він вирішив не влаштовувати. Мовчки відвіз їх до потрібного місця. Всю дорогу пара голосно сміялась та цілувалась. По приїзді, коханець оплатив проїзд і вони відразу поспішили до готелю.

Трохи почекавши, Сергій зателефонував дружині:

— Любо, а ти де? На дворі вже ніч, а тебе і досі немає, — спокійно сказав чоловік.

— Вибач, у мене з’явились термінові справи по роботі. Буду дуже пізно, можливо, навіть, вранці. Не чекай мене, — обманювала Люба.

— Повір, чекати точно не буду. Хотів лише уточнити: речі тобі підвезти до цього готелю, куди ти зі своїм коханцем приїхала чи до матері?

Пару секунд Люба мовчала, а тоді кинула слухавку. Жінка зрозуміла, що її таємницю розкрито.

Оцініть статтю
Джерело
Приїхав на терміновий виклик і був шoкoванuй — пасажирами виявилась дружина з кoханцеm!