Приїхала рідня на свято, а в результаті – живуть на нашій шиї!

До нас, на мій День народження, приїхала вся рідня. Безмежно раді всіх побачити, почути, але свято пройшло, а рідня досі з нами.
В нас великий двоповерховий будинок.

Місця всім вистачає, але моя сестра не вміє за собою прибирати. Вона кидає фантики від цукерок де захоче. Посуд після своєї сім’ї не миє. Чекає, коли я щось приготую. Живе в своє задоволення і горя не знає.

Погостювати в нас день-два, це нормально, але моя сестра вже другий місяць живе на нашій шиї. Коли мій чоловік натякав їм їхати додому, сестра починала плакати та нарікати на тяжке життя в їхній старій квартирі.

Іван, чоловік сестри, знахабнів ще більше, чим його дружинонька. Він намагається повчати мого коханого, як правильно з жінкою поводитись. На його думку, мені дають занадто багато свободи і права голосу. Порадив, краще виховувати мене. Я не собака, щоб мене дресирували.

Ще Іван любив критикувати мою їжу. Сам він чай не здатен заварити. Таке відчуття, ніби в цієї людини немає рук.

pixabay

Мій племінник ще гірше за своїх батьків. Він псує меблі, стіни розфарбовує, викидає землю з вазонів, б’є навмисне посуд. Коли роблю йому зауваження, малий хуліган одразу біжить до мами, жаліється на мене. Городить їй, цілий міх. Якось збрехав, ніби я йому ляпаса дала. Сестра одразу прибігла сваритися. Нічого їй не говорила. В розмовах з нею є сенс?

Вона каже, дитина таким чином пізнає світ, через доторк. Згодна, але в три роки. Моєму племінника давно виповнилось десять. Має знати, як поводитись у гостях. Собаки вихованіші, ніж цей малий бешкетник.

Ми втомились. Перебування родичів в нашому домі обходиться дорого. Живуть в нас і ні за що не платять.

– Ми ж у гостях! – Відповіла сестра, коли я сказала заплатити порівну за комунальні послуги та продукти.

Раніше ми складали гроші, а зараз годуємо ще одну сім’ю.

Наші нерви майже закінчились. Ще трішки і я зберу їхні речі та виставлю за поріг без всяких розмов. Після такого гостювання, нашому дому необхідний серйозний ремонт. Частину меблів доведеться викинути на смітник. Племінничок постарався.

Оцініть статтю
Джерело
Приїхала рідня на свято, а в результаті – живуть на нашій шиї!