Приїхала нарoджуватu одну дитину, а додому повернулась з трьома

У той день в пологовий будинок привезли відразу двох жінок. Обидві були приблизно одного віку і їх помістили в одну палату.

Дівчата на перший погляд були дуже схожі, але характери все ж виявились кардинально різними. Марта була життєрадісною, доброю, веселою та легко йшла на контакт, в той час як Софія була її цілковита протилежність — спокійна та скромна. Народили дівчата, як не дивно, в один день. Проте те, що у Софії народились двійнята — хлопчик і дівчинка, стало справжньою несподіванкою геть для всіх.

У Марти народився чудовий хлопчик, дуже спокійний та гарний. Дівчина легко давала собі раду. Двійнята Софії виявились геть інші — дуже активні та крикливі. Молода мама була у відчаї, адже ніяк не могла їх заспокоїти. На допомогу прийшла сусідка по палаті, якій відразу вдалось знайти до них підхід. На другий день трапилось те, чого ніхто не міг передбачити: Софія вийшла в туалет та годину звідти не поверталась. Марта запанікувала та відразу стала бити на сполох, проте швидко з’ясувалось, що Софія втекла з пологового будинку та відмовилась від своїх дітей…

Свій вчинок дівчина пояснила тим, що немає змоги ні забезпечити дітей, ні виховати їх. І лікарі, і медсестри були шоковані, що двоє гарненьких, повністю здорових діток повинні вирушити у сиротинець.

Проте трапилось те, чого ніхто не очікував: Марта вирішила забрати двійняток. За цей час вона встигла сильно прив’язатись до них і тепер просто не могла покинути. Ось і вийшло, що Марта приїхала народжувати одну дитину, а додому відправилась з трьома. Цю історію ще довго всі згадували та сміялись, але насправді всі були дуже щасливі за двох діток, які так швидко знайшли батьків.

Оцініть статтю
Джерело
Приїхала нарoджуватu одну дитину, а додому повернулась з трьома