Повернувшись ввечері з роботи, я застав не0чікувану картину: моя вагітна дружина пакує свої валізи та іrн0рує мене!

Вранці подружжя посварилось через якусь незначну дрібницю. Олексій проспав та розлютився, що дружина його не розбудила. Тепер він спізниться на роботу і начальство буде ним незадоволене. Світлана залишилась вдома сама у пригніченому настрої. Весь ранок вона почувалась недобре і зовсім забула розбудити коханого. Дівчина була на восьмому місяці вагітності й погане самопочуття було вже звичним явищем для неї.

Ввечері Олексій втомлений, але в гарному настрої, повернувся додому і був шокований картиною, яку застав. В коридорі стояли дві валізи, а в кімнаті дружина спаковує третю.

— Світланко, що відбувається?

— А ти не розумієш? — сердито відказала жінка.

— Кохана, це через те що було вранці? Пробач мені, будь ласка, я це все випалив не подумавши. Куди ж ти вагітна підеш так пізно? — запитав схвильований Олексій.

— А ти не хвилюйся, їй є куди піти! — в кімнату увійшла теща. — Все одно тобі нічого їй дати! Тільки й можеш, що доводити мою доньку до сліз!

— Цього варто було очікувати… — тихо промовив Олексій. — Світлано, а як же ж наша дитина? — звернувся він до коханої.

Це вже не твоя дитина! — перебила теща. — Тобі нічого дати ні їй, ні моїй доньці. Дивно, що тебе досі не звільнили з роботи, ти ж повний невдаха!

— Світланко, прошу тебе, поясни для чого це все? Що такого страшного трапилось?

Вибач, але мені нічого тобі сказати, — суворо підсумувала Світлана.

Більше не промовивши ні слова, дівчина з матір’ю вийшли з квартири. Олексію було страшенно боляче та сумно. Їх дім тепер такий пустий та незатишний без неї…

Обдумуючи слова тещі, Олексій раптом згадав, що як раз сьогодні він отримав серйозне підвищення. Тепер він буде керувати цілим відділом! І не в районі, а в самій столиці! Ще вранці він боявся викликати гнів начальства через спізнення, а натомість його не тільки не покарали, а ще й підвищили. Ох, а він через це посварився зі своєю коханою. Олексію було страшенно соромно за свою поведінку і він віддав би все на світі, щоб Світлана була поруч…

Олексій любив дружину більше за всіх на світі. До сьогоднішнього дня вони навіть ні разу толком і не сварилися. Він старався зробити для неї все. Часто влаштовував сюрпризи, водив на вечерю в ресторан, на відпочинок возив закордон та ні в чому ніколи не відмовляв.

Світлана, своєю чергою, була ідеальною дружиною. Лагідна, турботлива, чуйна, прекрасна господиня… Про більше годі й мріяти! І, напевне, матір’ю стане чудовою.

«Я переконаний, що розсварила нас саме матір Світлани. Теща надто сильно любить втручатись у наше життя, щодня телефонує доньці та випитує чи я часом бува, нічого не накоїв. Мабуть, того разу було так само і тоді Світлана розповіла про наш невеличкий конфлікт, а мама тільки й рада тому, налаштувала доньку проти мене…» — з такими думками Олексій заснув.

Розбудився він від раптового дзвінка. На годиннику була п’ята ранку.

— І хто може так рано телефонувати?

— Спиш, сволото? Через нього моя донька народила на восьмому місяці, а він спить, як ні в чому не бувало! Та я тебе по судах затаскаю! — кричала у слухавку матір Світлани.

Проте чоловік вже не слухав її. Він швидко одягався та викликав таксі. Він мусить бути поруч зі Світланою та їх донечкою.

Пройшов час. Подружжя помирилось та переїхало до столиці. Разом виховують маленьку Юлічку. Після того випадку їх сім’я стала тільки міцнішою і тепер їх ніщо та ніхто не розлучить.

«Як же добре, що у мами тоді не вийшло нас розлучити», — сказала якось коханому Світлана.

Часто батьки втручаються в сімейне життя своїх дітей, що стає причиною конфліктів та розлучень. Батьки від цього не стають щасливішими, а діти мучаться до кінця своїх днів. Тому батьки, якщо ви справді любите своїх дітей та бажаєте їм щасливої долі, то найкраще, що ви можете для них зробити — це прийняти й поважати їх вибір, навіть, якщо з ним не згідні.

 

Оцініть статтю
Джерело
Повернувшись ввечері з роботи, я застав не0чікувану картину: моя вагітна дружина пакує свої валізи та іrн0рує мене!