Потрібно слухатися порад батьків, інколи ці поради здатні вберегти від великої бlди

Ця історія сталася багато років тому з двома дівчатами з нашого двору. Цю бувальщину я розповідала і своїм дочкам, і племінницям, коли вони подорослішали. Маю велику надію, що моя розповідь зможе вберегти їх від біди.

У нашому дворі в сусідніх будинках жили дві кращі подружки — Аня і Дарина. Вони подружилися ще у дитячому садку, потім дружили і в школі. Вони завжди і всюди ходили разом.

І ось одного разу Аня і Даша пішли на вечірку в клуб. В клубі було весело і шумно. Дівчатам дуже не хотілося йти. Але батьки змусили їх пообіцяти, що дочки повернуться додому не пізніше одинадцятої години вечора.

Але що було робити? У 15 років проти батьків не підеш. Особливо важко було переконати в тому, що дівчата вже дорослі, батьків Ані.

Аніна мама сказала їй:

— Ти найдорожче, що є в моєму житті, і я не хочу, щоб з тобою трапилося щось погане.

Аня нічого не змогла відповісти своїй матері.

Дівчата вийшли з вечірки і пішли до тролейбусної зупинки.

— Давай трошки посидимо на зупинці на лавочці! — запропонувала Даша, — Відпочинемо трохи.

Аня погодилася, адже 10 хвилин нічого не вирішать.

Несподівано до них підійшли двоє хлопців. Вони вирішили познайомитися з Анею і Дариною. Вони назвалися Юрієм і Павлом. Не питаючи дозволу, хлопці сіли поруч на лавочку, з обох боків від дівчат.

Дівчата засоромилися, спочатку коротко відповідали на питання, говорили тільки «так» і «ні». Аня дуже боялася, що хлопці вважатимуть їх малолітніми дурепами, тому говорила взагалі дуже мало. Даша теж була небалакуча. Раніше на них теж звертали увагу старші хлопці, але ніколи з ними не зв’язувалися, адже вважали їх ще маленькими. А ось Юра і Паша зробили їм комплімент — сказали, що ніколи не повірили б, що дівчатам тільки по 15 років. Вони вирішили, що вони вже студентки.

Минуло хвилин п’ятнадцять і хлопці запропонували продовжити знайомство у них на дачі, за містом. Мовляв, вони на машині туди швидко доїдуть.

Аня подивилася на годинник і сказала:

— Ні вже пізно. Мені додому треба. Давайте завтра зустрінемося!

Хлопці подивилися на неї, як на справжню дурепу, так ніби вона сказала якусь величезну дурницю. А ось Даша погодилася продовжити знайомство з такими класними хлопцями.

Аня все ж подумала трохи і вирішила, що все-таки їй потрібно бігти додому, а не їхати на дачу з цими хлопцями. А інакше мати її до кінця життя нікуди не пустить і ніяких обновок на літо не купить.

А ось Даша погодилася їхати з хлопцями на дачу. Воно й зрозуміло — у Даші батьки були не такими суворими.

Хоча і мама Даші часто говорила, що знайомство з такими хлопцями дівчат до доброго не доведе. Але Дарина вмить забула все це.

Коли Аня вже йшла, то почула, що Даша щось сказала хлопцям. Вони голосно засміялися. Напевно, Дарина сміялася з Ані, назвала її дурною малоліткою. Ані було неприємно про це думати, але вона все ж не хотіла засмучувати маму.

Коли Аня прийшла додому, мама її навіть не стала сварити за те, що вона запізнилася на пів години. Коли дівчина лягала спати, вона подумала про те, коли ж повернеться додому Дарина і що скажуть їй її батьки? Відповідь на своє питання вона отримала буквально вранці, коли до неї в квартиру прийшов поліцейський. Від нього Аня дізналася, що Дарину вночі згвалтували, а потім викинули на околиці міста. Дарині дуже пощастило, що її побачив один місцевий житель і викликав швидку допомогу. Дівчину не тільки згвалтували, але й побили до напівсмерті. Вона перебувала в лікарні в дуже важкому стані. Аня розповіла все, що знала про тих хлопців, з якими вони познайомилися. Вона згадала все до найдрібніших подробиць. Поліція змогла їх знайти дуже швидко. Був суд, тих хлопців посадили. Даша разом з батьками поїхали в інше місто. Ні своєї нової адреси, ні телефону, Дарина Ані не залишила.

Аня на неї не образилася, вона співчувала подрузі і розуміла чому вона хотіла забути усе. Аня лише була дуже рада, що послухалася тоді порад своєї матері, адже саме це врятувало її від великої біди.

Оцініть статтю
Джерело
Потрібно слухатися порад батьків, інколи ці поради здатні вберегти від великої бlди