Пощастило Михайлу з тещою і тестем так, що не те слово.

Михайло дорослий та працьовитий чоловік. Кілька років тому одружився. Народилося у них з дружиною двійко діточок. Все б було добре, якби його дружина не наполягала на купівлі квартири у сусідньому під’їзді від її батьків.

Михайлові це дуже не подобалася, але перечити дружині він не хотів.

Життя у неї було не легким. Вони із мамою працювали, а батько її постійно пиячив і його звільняли з усіх робіт.

Одного дня Михайло прийшов додому дуже голодним, заглянув до холодильника, а там пусто. Думав відкрити якусь законсервовану рибку, щоб перекусити, але й там як кулею покоти – пусто. Тоді він розбудив дружину і запитав її чому ж нічого вдома нема їсти.

business.rayon.in.ua

Дружина йому відповіла, що приходили її мама і тато вгості і вона їм віддала всі харчі.

Михайлові було дуже шкода свою тещу, яка ні для щасливо не жила. Але ж так також не можна. Прийшли до них додому і забрали всі харчі. Добре він з дружиною можуть не вечеряти, але ж їхні діти тут до чого? Чому діти мають голодувати?.

Михайло розлютився не на жарт. Він схопив свої ключі і телефон і пішов вгості у сусідній під’їзд до тещі і до тестя. Він дзвонив, мабуть, хвилин десять доки йому відчинили.

Він увірвався як вихор і прямісінько на кухню. А там його свекор випивав і закусував його ж продуктами. Він одразу ж кинувся з кулаками на тестя. Відібрав свої харчі, покидав їх до пакету і пішов додому.

Тесть його майже тиждень з ліжка не вставав, а як зміг ходити – покинув пиячити і навіть влаштувався на роботу. І до речі, працює вже третій місяць. Ось так Михайло провчив свою рідню і безмежно радіє цьому, адже теща і його діти більше не бачать п’яного діда.

Оцініть статтю
Джерело
Пощастило Михайлу з тещою і тестем так, що не те слово.