Помідори за рецептом бабусі не скиснуть аж до наступної весни! Готую їх щороку, рідні обожнюють

Пропоную вам спробувати приготувати помідори за рецептом моєї бабусі, їхній головний плюс – вони дуже довго не скисають. Я спробувала один раз і тепер мій стіл не обходиться без цих овочів, всі рідні обожнюють їх як і я.

Що необхідно для приготування: цибуля, помідори, зелень яку ви любите (рекомендую додати петрушку і листки вишні або смородини, це додасть незвичного смаку), цукор, сіль і гірчицю, але в порошку.
Як приготувати дану страву (детальна інструкція):

У десятилітрову банку треба накласти обрану зелень (щось одне або ж все разом), цибулю у великій кількості, яку завчасно порізали півкільцями та не забути про зубчики часнику.

Далі банку потрібно щільно заповнити помідорами чергуючи шари (помідори – зелень – цибуля).
На 10 літрів додати один стакан солі і 5-6 столових ложок цукру.

Залити це все холодною водою до горла банки. А далі головний секрет: потрібно зробити мішечок з марлі в який вкласти кілька столових ложок гірчиці (в порошку), міцно зав’язати та покласти на верх банки, а потім все щільно закрити кришкою.
Такі помідори потрібно віднести у прохолодне місце (погріб або підвал). Саме цей рецепт не дасть вашим помідорам скиснути і ви зможете їсти їх всією сім’єю до наступної весни.

Оцініть статтю
Джерело
Помідори за рецептом бабусі не скиснуть аж до наступної весни! Готую їх щороку, рідні обожнюють