Поки син з невісткою були на відпочинку я навела у їхній квартирі ідеальний порядок. Однак замість подяки отримала море нeзадоволення. Невістка каже, що їхня оселя втратила приватність, а син — що я дізналася їхні секрети

Після свят син з невісткою вирішили поїхати відпочивати у гори. У нас з невісткою доволі хороші стосунки, тому вона попросила мене на тижні зайти підлити вазони і перевірити чи все впорядку. Однак замість подяки я отримала скандал. Не розумію, що викликало таку реакцію невістки.

Ми попросили вас просто полити квіти! Навіщо ви затіяли у нашій квартирі генеральне прибирання і без мого дозволу повикидали речі? — хапалася за голову невістка.

Я доводжу їй, що я ж для них старалася. Поки вони на лижах каталися, я весь тиждень їхній безлад розгрібала. Вони ще й незадоволені тепер! Ти ба! У квартирі таке коїлося, що мені нічого не залишалося, як драяти все. Брудно було усюди: у ванній, у спальні, на кухні. А я змогла за тиждень стерильну чистоту зробити.

Синові 36 років, а мені — 60. Вони з невісткою мають дитину, вона цього року пішла у другий клас. Син з невісткою відразу після весілля купили квартиру у кредит, досі виплачують. Вони стараються економити, аби пошвидше віддати займ. Тому відпочивати вони не їздили жодного разу. Син працює без відпусток, та й невістка теж майже щодня на роботі.

Цього року вони вирішили, що все-таки дозволять собі невеликий відпочинок. Взяли квитки, забронювали готель. До того ж після свят були знижки.

Невістка про всяк випадок залишила ключі від їхньої квартири мені. Я погодилася без вагань. Але коли прийшла виконати її прохання полити квіти, то зрозуміла, що цій квартирі конче необхідна хазяйська рука.

Коли ж син з дружиною та онукою повернулися, то просто не впізнали свою квартиру. Я досягла бажаного результату, мій сюрприз вдався. Адже я весь тиждень рук не покладала. В шафах навела порядок, віддраяла кухню, холодильник розморозила, випрала тюль та штори, вимила вікна, а весь непотріб викинула. Я свого сина до порядку привчила, але через свої роботи син з невісткою не встигають прибирати мабуть. Я й допомогла.

Невістці ж мій сюрприз не сподобався. Вона як тільки зайшла у коридор, стала аж червона. Вона була дуже незадоволена, що торкалися її речей і багато чого викинули. Однак я викинула лише непотрібне. Невістка говорить, що я втрутилася у їхнє життя,засунувши свій ніс у кожен куток, що тепер у їхньому домі немає ніякої приватності. Син теж не дуже радий був моїй допомозі. Сказав, що тепер я знаю про його родину те, чого я знати не повинна.

А чого я там не бачила? Якісь секрети у них, бачиш-но! Єдине, що я дізналася, що в страшному бруді живе сім’я мого сина — ото і все. Я ніколи свій дім до такого стану не доводила — на шафах чорно від пилюки, люстри такі ж — декілька разів воду міняла. А як штори випрала, то навіть у кімнаті стало світліше. Це вже я мовчу про кухню. Я рук не покладаючи, всю квартиру відмила.

Якщо не подобається? Тоді чому ж самі до цього часу не прибрали? Навіть якщо і працюють. Я все життя працювала, але в мене вдома завжди було прибрано. Чим я їм не вгодила зрозуміти не можу.

Оцініть статтю
Джерело
Поки син з невісткою були на відпочинку я навела у їхній квартирі ідеальний порядок. Однак замість подяки отримала море нeзадоволення. Невістка каже, що їхня оселя втратила приватність, а син — що я дізналася їхні секрети