Поки наречений вирiшував чи вартo oдружуватися, наречена вiдкладала грошi та виплачувала кредит за власнe житло

Якось в одній парі сталася доволі драматична історія. Один чоловік раптово виявив, що його скромна та хазяйновита дружина віку «трішки за тридцять», тихенька і непримітна, потайки сплачує кредит за своє власне житло. Та й робить вона це ледь не протягом всіх п’яти років їх стосунків.

Почалося все з того, що сорокарічний самотній чоловік оселив у своєму будинку двадцятисемирічну дівчину без дітей, тварин, боргів, проблемних родичів, кредитів та зайвої ваги. Майже ідеал! Дівчина трапилася вихована у традиційних цінностях, жіночна і турботлива, гарно прибирала і готувала смачно, голова ніколи не боліла, ніколи не лізла у конфлікти перша.

Про заміжжя і дітей говорила дуже рідко і сумно, нічого не вимагала, хоча було зрозуміло, що їй цього хотілося. Подарунків теж ніколи не випрошувала. Чоловік купував продукти та оплачував комунальні послуги, а невеличкий заробіток дівчини йшов на її дрібні жіночі потреби, як думав чоловік. І його це влаштовувало — не потрібно було додатково напружуватися і ламати голову над подарунками їй. То ж все йшло якнайкраще, чоловіку лишалося тільки радіти тим, як чудово влаштувався.
Яке ж було його здивування, коли виявилося, що дівчина весь цей час заробляла дуже непогано і сплачувала кредит за власне житло. Хто б міг подумати, що обставини можуть так швидко змінитися.

Та як ти могла! Я завжди все в сім’ю, у тебе, виявляється, такий секрет! — обурився чоловік.
— Почнімо з того, що ніяка це не сім’я, якщо за п’ять років ми до РАЦСу так і не дійшли. Та і взагалі, які на мене можуть бути нарікання? Я виконую всю домашню роботу, їсти наготовано, шкарпетки випрані, а кожна праця має бути оплачена. Тому можеш вважати, що твої витрати на продукти і комунальні — це моя заробітня плата. А додаткових грошей я у тебе ніколи не просила і не приймала, то які можуть бути питання?

Чоловіка це зачепило, спочатку навіть думав вигнати дівчину, тому що не міг більше їй довіряти, але все ж передумав. Пара і досі не може розібратися з ситуацією до кінця. Вже і звикли жити разом, комфортно обом, і почуття якісь та й є, але ні він, ні вона не можуть одне одному повністю довіряти.

Особисто для мене в цій заплутаній драмі найцікавішим є те, що дівчина, яка почала з дуже невиграшного положення, з нижньої позиції, змогла вийти в очевидний плюс для себе. Власне житло непогано компенсує декілька років молодості, витрачені на співмешкання з чоловіком, який не мав серйозних намірів.
Як все ж таки важливо для жінки, слабкої і з усіх боків менш захищеної статі, мати такого роду подушку безпеки, особливо будучи в таких невизначених і сумнівних стосунках.

Ось що мало б бути модно зараз серед молодих дівчат, як на мене.
У житті не завжди все йде гладко, люди зустрічаються і розходяться, багато чоловіків не наважуються або не хочуть пропонувати нічого більш серйозного, ніж співмешкання. Та й якщо пропонують — ніхто не вічний, всяке трапляється, житло не буває зайвим.
Тому наявність такої подушки безпеки — чудова ідея, особливо якщо дівчина знаходиться в стосунках без зобов’язань, або ж має невдалий шлюб за плечима і дітей, яких ростить сама, хіба не так?

Оцініть статтю
Джерело
Поки наречений вирiшував чи вартo oдружуватися, наречена вiдкладала грошi та виплачувала кредит за власнe житло