У важкий період, щоб прогодувати сім’ю, поїхала на заробітки в Італію. А коли повернулася після тринадцяти років, то її донька вже вважала жінку п _oгaнoю матір’ю. Але та все робила заради сім’ї

По різним причинам жінка мусила розлучитися з чоловіком. І тоді наступив кризовий період, грошей майже не було. Тому вона вирішила поїхати в Італію на заробітки. Тоді дівчинці було лише 10 років, а її мамі 35, тому вона залишилась з бабусею.
Тепер у доньки жінки є справжня образа на матір. Ніби вона її покинула одну з бабусею, але ж насправді жінка працювала, щоб оплачувати їм тут квартиру і дбати про неї! Бабусі не стало рік тому, жінка вирішила повернутися на Україну до дитини. Як тільки вона повернулася, то Юля почала казати, що жінка весь час була поганою матір’ю, а її бабуся єдина, хто про неї дбав. Дівчина каже: «Коли люблять – не покидають!». Але ж потрібно жити за якісь гроші!

Жінка весь час оплачувала навчання, квартиру і інші речі. Окрім того, вона ще вмудрилася назбирати гроші для доньки і купити їй квартиру в обласному центрі, так що потім дівчина ще й знайшла там собі роботу. Проте Юля й не подякувала мамі.
Дівчина весь час торочить: «Коли люблять – не покидають, а ти покинула! Не виправдовуйся грішми! Ти погана матір!».
Але тут присутнє велике АЛЕ. Юля ж ні в чому не відмовляла собі, навчалася, жила не знаючи проблем, в той час як її матір важко працювала заради дитини та бабусі.

Жінка визнає, що її донечка просто звикла, що про неї всі дбають. Вона не знає, що таке потрапити в кризову ситуацію з дитиною на руках без грошей. І тим більше, вона заради сім’ї там на заробітках собі у всьому відмовляла, останні гроші відсилала на сім’ю. А на початку не мала знайомих і мови не знала, це було насправді важко…
Для її доньки незнані важкі часи. Вона навіть те, що матір купила їй квартиру, сприймає як простий обов’язок. Хоча в такому віці вже діти повинні забезпечувати батьків, а їй це нецікаво. Є відмовка: «Ти мене покинула! Ти мені не мати, отже я не повинна тобі в чомусь допомагати!». А квартиру куплену твоєю матір’ю, хіба повинна була приймати з такими поглядами?
Зараз дівчина взагалі не бере слухавки від матері. А жінка натомість робить ремонт в бабусиній квартирі і збирається там жити.
Мама говорить доньці, що та коли виросте – зрозуміє її. Бо буде мати своїх дітей, але дівчина відповідає, що не збирається народжувати дітей, а хоче мати кар’єру!
«Чому вона така егоїстка?» — весь час думає жінка і не знаходить відповіді на це питання.
Порадьте, будь ласка, як їй помиритися з Юлею?

Оцініть статтю
Джерело
У важкий період, щоб прогодувати сім’ю, поїхала на заробітки в Італію. А коли повернулася після тринадцяти років, то її донька вже вважала жінку п _oгaнoю матір’ю. Але та все робила заради сім’ї