Подвійна радість: в один день ycин0вили хлопчика і с0бакy

Одного разу Джессіка зайшла в зоомагазин і випадково побачила собаку породи пітбуль, якого звали Купідон. Малюк був одягнений у в’язаний светрик і одразу зачарував її. У неї з’явилося непереборне бажання погладити це неймовірну тварину, і вона поглядом почала шукати його господаря, щоб отримати дозвіл.

http://djuise.ru/

Але, виявилося, собака була нічийна і перебувала в магазині, за програмою Lucas County Canine Care and Control in Ohio, яка допомагала тваринам з притулку знайти собі новий дім.

Джесіці настільки сподобалася собака, що вона вирішила про це розповісти чоловікові. Вона написала йому повідомлення, в якому розповіла, що побачила найпривітнішу, добрішу і милішу собаку в світі.

Вона з чоловіком давно мріяла завести чотириногого друга, а після зустрічі з Купідоном, Джессіка зрозуміла, що вона знайшла саме того, то ідеально впишеться в їхню родину.

http://djuise.ru/

Так Купідон став новим членом їх сім’ї. На цьому хвилюючі події в їхній родині не закінчились. У Джесіки був 10-річний син Гейбл, і її теперішній чоловік збирався його усиновити, щоб офіційно стати його батьком.

Джессіка розповіла, що до знайомства з чоловіком, вона жила з сином удвох. Матері-одиначці було дуже важко виховувати сина самотужки. Але їхнє життя змінилося на краще, коли вона зустріла чудового чоловіка. Після цього він почав вважати її сина своїм рідним.

http://djuise.ru/

Сім’я з нетерпінням чекала судового засідання, на якому Гейбл повинен був підтвердити, що чоловік замінив йому батька, і він хоче носити його прізвище. Суддя, згідно зі своїми повноваженнями, почала задавати хлопчикові питання, щоб дізнатися, що ж вплинуло на його рішення. Гейбл розповів, що цей чоловік давно став повноправним членом їх сім’ї і поруч з ним він відчуває розуміння і любов.

І коли сім’я тримала в руках сертифікат про усиновлення, вони вирішили відсвяткувати таку важливу подію в їхньому житті. А в кінці мама попросила Гейбл розповісти їй, чого в цей момент йому найбільше хочеться і син попросив забрати Купідона додому.

http://djuise.ru/

Ніхто не був проти. В цей же день вони привезли собаку додому. Таким чином, в один день здійснилися дві важливі події для цієї сім’ї. Всі члени сім’ї були дуже щасливі.

Незважаючи на те, що Купідон ще щеня, він вже досить вихований, виконує безліч команд і в усьому слухається нових господарів. Сім’я стверджує, що разом собакою в їх будинок прийшло щастя.

http://djuise.ru/

Ми дуже раді, що у них все відмінно!

Оцініть статтю
Джерело
Подвійна радість: в один день ycин0вили хлопчика і с0бакy