Поїхала в санаторій — залишила сина наодинці з його проблемами

Ольга була сильною та самостійною жінкою. Вона виховувала свого сина Олексія сама, відчуваючи на собі всю відповідальність за його майбутнє. Олексій був її життям, і вона докладала всіх зусиль, щоб забезпечити йому все необхідне.

Зростаючи, Олексій ставав дорослим і вимоги в нього зростали. Ольга дбала про його освіту та розвиток, старалася забезпечити йому якісне майбутнє. Вона працювала наполегливо і віддавала багато свого часу, щоб оплатити його навчання та інші потреби.

Проте з часом Ольга зрозуміла, що можливо зробила помилку. Вона дійшла висновку, що, можливо, занадто дбала про Олексія та віддавала йому все занадто легко. Він звик до допомоги та підтримки, не знаючи, звідки і як беруться гроші.

Того дня, коли Олексій повернувся з університету, Ольга вирішила поговорити серйозно. Вони сіли за обідній стіл, і Ольга відкрито поділилася своїми думками.

«Олексію, я розумію, що моя допомога була добрими намірами, але я хочу, щоб ти став більш самостійним. Зрозумій, що гроші — це не просто щось, що дається безпосередньо з дому. Я хочу, щоб ти сам дізнався, звідки і як беруться гроші, і почав відчувати відповідальність за своє фінансове майбутнє,» — сказала Ольга тихим, але рішучим голосом.

Олексій спочатку трохи здивувався такій розмові. А потім відповів, що поки він вчиться, йому ніколи працювати. І батьки зобов’язані опікуватися дітьми аж до влаштування їх на роботу.

-Так, але ти не спішиш закінчувати навчання. Навіщось взяв академвідпустку. Варто подумати, що я вже немолода.  І в мене появилися нагальні потреби — стоматологія і в санаторій варто поїхати, щоб підтягнути здоров’я.

Син надувся на мене. А я обрала стійку позицію, трохи його протверезити, хай сам подумає про себе.

Наступного тижня, як і планувала, поїхала в санаторій. Олексій залишився сам. За десять днів син все-таки мав трохи часу на роздуми. Коли повернулася додому, то він заявив, що домовився з одною фірмою — буде по кілька годин вдень з нею співпрацювати. Цього йому вистачить, щоб оплатити навчання.

 Я полегшено зітхнула. Все-таки варто дітей залишати трохи наодинці, без надмірної опіки, тоді вони починають думати про життя, не лише про комп’ютерні ігри.

Так, виховуючи свого сина, Ольга зрозуміла, що є важливим дати дітям можливість стати самостійними та відповідальними. Вона знала, що навіть найкращі наміри можуть призвести до недоліків, і що навчати дітей самостійності і вмінню заробляти гроші — це одна з найцінніших речей, які можна дати їм на шляху до дорослості.

Оцініть статтю
Джерело
Поїхала в санаторій — залишила сина наодинці з його проблемами