Після втpати чоловіка Людмила присвятила своє життя доньці, і навіть поїхала на заробітки заради неї і її чоловіка. Висилала їм майже всю заробітну плату. А через декілька років вирішила приїхати на свята додому, де її дитина навіть не зустріла і залишила святкувати на самoті, через те, що у неї інші плани.

Коли Людмила втратила чоловіка, її життя дуже змінилось. Квартира у якій вона більшу частину свого життя провела з разом з коханим чоловіком, була вже не так наповнена щастям, вона здавалась дуже пустою. Єдина донька жінки жила та навчалась у іншому місті. Іноді на вихідні приїздила до матері. Людмилі систематично не вистачало грошей, тому вона вирішила поїхати за кордон на заробітки. У неї як раз кума працювала у Польщі, тож жінка вирішила поїхати до неї. 

   Майже всі зароблені гроші Людмила привозила своїй доньці, і ще трохи допомогала рідній сестрі, у якої двоє дітей. Вона привозила сестрі одяг для дітей, або якісь продукти.

   З переїзду Людмили минуло вже кілька років. Одного дня її донька, Христина, повідомила, що її хлопець зробив їй пропозицію руки та серця, і вона погодилась, тож потрібно готуватись до весілля. Звісно як і всі дівчата, вона мріяла про пишну сукню та гарне весілля. У сім’ї її нареченого не було коштів для такого пишного свята, тому всі сподівались на те що Людмила знайде гроші, вона ж працює за кордоном, а кажуть, що там добре платять. 

   Жінка цілих півроку працювала, щоб зробити для своєї доньки пишне свято, а потім ще не вистачило, і вона була вимушена займати у знайомих. Діти зіграли весілля та переїхали до квартири Людміли. Потім просили кошти на нові меблі, техніку, і звісно ж мама завжди давала їм ці гроші.  Жінка вже кілька років працювала за кордоном, а за цей час навіть мінімальну суму не змогла зберегти. 

   Перед Різдвом жінка вирішила поїхати додому на декілька днів, щоб відпочити у сімейному колі. Христина коли дізналась цю новину, повідомила, що вони з чоловіком не зможуть її зустріти, тому що на свята їдуть до свекрові у гості. Людмила до останнього сподівалась, що вони все ж таки вирішать змінити свої плани, але це було марно. Жінка з речами відчинила двері до пустої квартири. Звісно ж ніхто її не зустрічав. Вона вирішила повідомити сестрі, що вона приїхала і хоче зустрітись і передати подарунки їй та її діткам. Але сестра відмахнулась і сказала, що завтра її знайома буде недалеко від будинку Людмили і забере подарунки. А потім сказала, що до неї зараз прийшли гості, тому не може більше розмовляти. Вона думала, що сестра запросить її також у гості, але цього не сталося. 

   Святкувала жінка на самоті. Наступного дня ніхто так і не з’явився вдома, тільки ввечері донька відправила смс повідомлення про те, що вони поїхали ще у гості до сестри її чоловіка, тому запропонувала мені відпочивати на самоті.  

   Ввечері, за день до мого планованого від’їзду, донька з чоловіком повернулись. Вони були шоковані від того, що побачили всі мої сумки розпакованими, а речі розкладені по всій квартирі. Людмила роздала їм пакети з подарунками і повідомила, що їй набридло сидіти у Польщі, тому вона вже знайшла тут роботу, тому залишається жити в Україні. Платять звісно небагато, але ж одній літній жінці багато грошей і не потрібно. 

   Наступного дня жінка прокинулась і почула розмову зятя і доньки. Чоловік Христини був дуже невдоволений тим, що матір його дружини звільнилась з попередньої роботи, тому що він розраховував взяти кредит на машину, і виплачувати його з заробітної плати свекрухи. Людмила зробила вигляд, нібито нічого не чула, спокійно зайшла на кухню і почала снідати.  Тепер її не хвилюють проблеми своїх родичів. Вона почала жити тільки для себе. 

Оцініть статтю
Джерело
Після втpати чоловіка Людмила присвятила своє життя доньці, і навіть поїхала на заробітки заради неї і її чоловіка. Висилала їм майже всю заробітну плату. А через декілька років вирішила приїхати на свята додому, де її дитина навіть не зустріла і залишила святкувати на самoті, через те, що у неї інші плани.