Після того як молодята вийшли з РАГСу, Христина нібито випадково викинула обручку до сміттєвого баку, так щоб ніхто не бачив. А коли святкування було вже в кафе, вона в один момент на очах у всіх гостей розридалася.

  Христина вирісла у великій родині. Вони дуже бідно жили, зато дітей було аж семеро. Вона була старшою за всіх, тому як зазвичай трапляється, сама того не хотівши, стала нянькою для шести своїх сестер і братів. Не дивлячись на те, що стосунку у родині були дуже напружені, батьки постійно галасували, але дівчина зростала дуже правильною, вихованою і чесною. 

   Коли вона була у випускному класі, зрозуміла, що їй подобається її однокласник Олег. Згодом вони обидва зрозуміли, що кохають один одного, тому почали зустрічатися. Мріяли, що після школи одружаться і проведуть усе життя разом. Але випускний вальс був для них останнім. Батьки не оцінили вибір доньки і дуже різко відреагували. Олег так і не зрозумів що сталося, і думав, що дівчина зрадила йому. 

   У один день до Христини додому прийшов парубок Сергій, який запросив її піти з ним на танці, а коли дівчина відмовила, її батьки відлупцювали її так сильно, що наступного ранку вона ледве встала з ліжка. ЇЇ мама з татом дуже хотіли породичатись з родиною Сергія, тому змусили у 18 років дівчину вийти заміж за цього хлопця. Дівчина ще довго плакала та не могла повірити, що все це сталося з нею. Але підкорилась. 

   Все сталося так як і хотіли батьки Христини. Після одруження вона відволікала себе буденними справами, а потім перемкнула всю свою увагу на дітей та на квіти, якими їй дуже подобалось займатись. Діти згодом повиростали, здобули освіту, повиходили заміж і вже навіть подарували жінці онуків. Вона стала бабусею, хоча їй не було ще навіть п’ятидесяти. Всі роки у шлюбі вона вважала муками,тому їй здавалось, що вона вже набагато старша за свій вік.

   Нещодавно Христині зателефонувала одноклассниця і запросила на зустріч випускників. І ось вона вже стоїть у стінах рідної школи і бачить попереду себе високого, статного чоловіка, а очі у нього такі знайомі і такі рідні. Це був Олег. Він дуже гарно посміхався, і коли підійшов до жінки, поцілував її у щоку і тихенько сказав:” Ти дуже змінилась, особливо твій погляд”. Вона навіть не знала, що йому відповісти. Наступні кілька годин вони з однокласниками спілкувались, і Олег при всіх навіть зізнався, що був закоханий у Христину. А коли прийшов час зробити фото на згадку, він дуже міцно прижав її до себе, що Христина аж зніяковіла. І тут вона зрозуміла, що у чоловіка все ще залишились до неї почуття. Хотілось просто гірко заплакати від свого нещастя. 

   Той день весілля Христини зіпсував не тільки її долю, а ще й Олега, який весь день проплакав та прокричав. Хлопець не розумів, за що вона так з ним поступила, він же хотів одружитись з нею. Дуже тяжко переживав зраду. 

   Не веселилася у той день і Христина. Після того як вони вийшли з РАГСу, Христина нібито випадково викинула обручку до сміттєвого баку, так щоб ніхто не бачив. А коли святкування було вже в кафе, вона в один момент на очах у всіх гостей розридалася, та так гучно і сильно, що не помітити це було неможливо. Гості навіть всі замовчали, перестали співати пісні і тільки розгубленими очима дивились один на одного. Деякі родичі намагались заспокоїти Христину, але від цього ставало тільки гірше, і вона починала ридати ще більше. А її новоспечений чоловік, сидячи поруч, робив вигляд, що не помічає її сльоз. Ось таке життя і прожили, нещасне. 

Оцініть статтю
Джерело
Після того як молодята вийшли з РАГСу, Христина нібито випадково викинула обручку до сміттєвого баку, так щоб ніхто не бачив. А коли святкування було вже в кафе, вона в один момент на очах у всіх гостей розридалася.