Після розлучення я стала щасливішою. Чи потрібне таке заміжжя?

Моє подружнє життя зазнало краху. Після багатьох років спільного життя, ми прийняли рішення розійтися. Чому? Нас нічого не об’єднувало на цей момент. Дітей ми так і не народили. У побуті ми були різні. Ілля жив у безладі. а мені потрібен був затишок. Щоб усе лежало на своїх місцях. Ніде ніщо не валялося. Щоб крихт не було на кухонному столі. А ліжко завжди зустрічало мене застеленим.

 Ілля не прибирав за собою. Не любив також мити посуди, застеляти ліжко, ховати власні речі у шафу. Зате йому подобалося залазити в ліжко у брудних шкарпетках. Заглядав щохвилини у холодильник, наче там мало щось народитися само собою.Розкидував свої речі по всій квартирі…

Врешті я втомилася і поставила питання руба: я або цей безлад. Ілля зміряв мене принизливим поглядом і сів за власний комп’ютер, щоб розпочати чергову партію гри «в  танчики». Мій чоловік вважав, що я його залякую. Що я, як жінка, неспроможна сама себе утримувати, давати раду і взагалі жити.

А для мене розлучення не означало кінець світу. Після всього пережитого для мене це було звільнення і можливість іти по життю з піднятою головою.

Після розлучення я вирішила зосередитися на собі і своєму майбутньому. Я знайшла роботу, яка дозволила мені розвиватися професійно і фінансово бути незалежною. Початок був складним, але я не здавалася.

Проходячи через цей важкий період, я розуміла, що самостійність і незалежність — це те, що я завжди мріяла мати. Я зрозуміла, що можу бути сильною і успішною жінкою без чоловіка, який постійно дискредитував мої здібності.

З кожним днем я все більше розкривала свій потенціал і виявляла нові таланти. Я навчилася довіряти своїм силам і приймати власні рішення. Це дало мені відчуття свободи і самореалізації.

Розлучення було складним емоційно, але я зуміла побороти свої страхи і справитися зі змінами. Я перетворила цей життєвий розлом на можливість для особистого росту і здійснення мрій.

Сьогодні я щаслива і задоволена своїм життям. Я розумію, що все те, що відбулося, допомогло мені стати сильнішою і незалежною жінкою. Я знаю, що зможу пройти будь-які перешкоди, які життя покладе на мою дорогу.

Цей досвід навчив мене цінувати себе і свою незалежність. Я більше не дозволяю нікому дискредитувати мої здібності і визначати моє майбутнє. Я сама керую своїм життям і вірю у свої сили.

Так, моє подружнє життя зазнало краху, але я змогла піднятися з попелу і побудувати нове, щасливе життя. Я доказала собі і всім навколо, що я можу бути успішною і щасливою сама по собі.

 Я не проти стосунків, але вони повинні бути гармонійними! Я не проти  приготувань вечері чи прибирання, але ця робота повинна бути належно оцінена другою половиною. Жінка не повинна бути слугою для чоловіка, а другом.

Мої знайомі і сусіди кажуть, що я дуже змінилася за рік — похорошіла, стала впевненою в собі. Стала щаслива!

Оцініть статтю
Джерело
Після розлучення я стала щасливішою. Чи потрібне таке заміжжя?