Після п’яти років спільного щасливого життя, чоловік дізнався про мій величезний секрет, який згодом 3руйnувaв наш шлюб

Під час одного родинного застілля, мій чоловік заявив, що планує збудувати власний дім, адже не хоче більше жити з батьками. Свекрам таке рішення сина припало до душі й вони заявили, що допоможуть нам, але лише за умови, що й моя сім’я докладе стільки ж. У той момент я зрозуміла, що кращого моменту, щоб розповісти свою таємницю, не знайти…

Батько та вся його рідня відмовились від мене ще коли мама була вагітна. За все життя я його навіть не бачила, а виховувала мене лише мама та бабуся. Жили ми всі разом у двокімнатній квартирі, а коли не стало бабусі, то вирішили розміняти її на дві однокімнатні. В одну переїхали ми, а іншу вирішили здавати в оренду, адже пасивний дохід ніколи не буде зайвим. Усі гроші йшли на оплату мого навчання в університеті.

Після закінчення університету квартира і надалі приносила нам непоганий додатковий дохід. То ж коли я виходила заміж, мама порекомендувала не розповідати чоловіку про ту квартиру, а усі гроші збирати на окремий рахунок. Згодом я зможу ощасливити чоловіка кругленькою сумою. За сімейними клопотами я стала забувати про те, що й досі не розповіла чоловіку про свій секрет.

Того дня, коли свекри пообіцяли допомогти нам з будівництвом у рівній частині з моєю матір’ю, я усвідомила, що це прекрасний момент, щоб у всьому зізнатися. Проте я зовсім не очікувала, що їх реакція буде саме такою.

Після весілля ми переїхали до батьків чоловіка, адже окремого житла у коханого не було. То ж коли свекри дізнались, що весь цей час у мене була власна квартира, то не на жарт розсердились і почали горланити: «Та як ти могла приховувати це від нас? Ти мала розповісти про це ще до весілля!». Чоловік, своєю чергою, лише заявив, що не зможе мені більше ніколи довіряти.

Цілий вечір ми з чоловіком та його батьками сперечались, а вранці я спакувала всі свої речі та переїхала у квартиру матері. Потім я ще не раз намагалась помиритися з чоловіком: пропонувала переїхати на ту квартиру чи продати, а гроші докласти до будівництва будинку, але все марно. Коханий вперто повторює, що не хоче більше мати нічого спільного з жінкою, яка може таке приховати від свого чоловіка. Чесно кажучи, я так і не змогла зрозуміти, що саме зробила не так, адже ті гроші усе одно рано чи пізно стали б нашими.

Моя мама дуже картає себе, адже вважає, що це через її пораду розпалась наша сім’я, проте я її ні в чому не звинувачую. На мій погляд, чоловік мав би радіти, адже тепер в нас є непогана сума, яку можна вкласти в будівництво.

Проте якщо мій чоловік через таку дрібницю може так кардинально змінити про мене думку, то може й на краще, що все так обернулось. Зі свого боку я зробила все, щоб помиритися. Тепер його черга!

Оцініть статтю
Джерело
Після п’яти років спільного щасливого життя, чоловік дізнався про мій величезний секрет, який згодом 3руйnувaв наш шлюб