Після цього випадку лікарі в поліклініці називають мого чоловіка «спринтером»

Я нещодавно народила первістка – сина Єгорчика. Зараз сину вісім місяців, а ситуація, яку я вам розкажу сталась коли Єгору не було ще й місяця.

В той час лікар приходив до нас на обстеження щотижня і так до тих пір, поки Єгорчику не виповнився місяць. І одного разу мені довелось поїхати по справах, а сина залишити на чоловіка. Я їхала не надовго, та й не переживала, чоловік вмів робити суміш для малюка. Навчився ще до моїх пологів.

Чоловік попросив мене запеленати Єгора. І я так і зробила. Так, можливо хтось скаже, що не треба пеленати малюка, але мій чоловік просто б не зміг з ним залишитись.

-Єгорчик такий маленький та крихітний, а тут я зі своїми лапищами величезними! Ще на дай боже щось йому зламаю. – хвилювався Павло, так звати мого чоловіка.

Запеленавши малюка я спокійно поїхала по справах. Мені потрібно було відвезти деякі документи по роботі і написати заяву.

А тепер розповім вже те, що повідав мені чоловік: Єгор мирно спав, а Паша із задоволеною посмішкою сидів на дивані та спостерігав за таким крихітним сином. Він не міг повірити й досі, що така маленька крихітка – це його син.

Але така ідилія продовжилась лише на пів години. Її перервала лікар, яка прийшла з плановим оглядом малюка. Чекати поки маля прокинеться лікар не збиралась, тому сказала Павлу розбудити Єгора, мовляв нічого страшного, потім заколихає.

Лікар швиденько оглянула сина та сказала:

-Все з ним добре, росте як має бути, ідеально для його віку. Щічки з’являються, значить вагу набирає правильно. Як виповниться місяць, через тиждень, приходьте в поліклініку. Ми там вже зважимо, поміряємо та запишемо це все.

Молодий татко стривожено вслуховувався тишу, проводячи лікаря. Він думав, що син ще трохи по-спить, але в Єгора були інші плани на день, тому почав плакати, замість того, щоб спати. Паша різко побіг в кімнату, а там Єгор лежить і плаче. А саме головне, що він лежить розкутаний!

-Йолки палки! Як ж я тебе візьму то, блін, а як переламаю?

Чоловік швидко побіг до дверей, виходить – а лікар в ліфт зайшла і він не встиг зупинити її. Тому Паша стрімголов побіг вниз по сходах та спіймав лікаря за лікоть вже на виході з під’їзду.

-А тепер давайте пані повернемось і ви запакуєте все як було! – видав захеканий чоловік.

Лікар голосно засміялась від неочікуваності та через те, як саме чоловік назвав пеленання. Вона піднялась до квартири та «запакувала все як було». Коли чоловік розповів мені про цю ситуацію, я довго та сильно сміялась, бо це справді дуже смішно.

Єгорчику зараз вісім місяців, але досі коли ми приходимо в поліклініку – ця лікар називає Пашу «спринтером» або ж «пакувальником». Запам’ятали нас в поліклініці на довго.

Оцініть статтю
Джерело
Після цього випадку лікарі в поліклініці називають мого чоловіка «спринтером»