Після cвapkи з чоловіком жінка відпр _авляється у кімнату свeкра!

Ми одружені вже декілька років та живемо у будинку мого батька. Майже пів року ми з дружиною постійно cвapимocь. Можна сказати cвapkи тільки через одне й те саме. Мій батько є свідком та ще й підливає олію у багаття!

Моя дружина постійно звинувачує мене в тому, що я не такий як мій батько! На відпочинок я її відвожу тільки раз на рік, нормально одягатись вона не може через те, що я мало заробляю, а я зранку до вечора працюю на двох роботах  інколи навіть без вихідних два тижні! Дуже складно після таких трудових буднів думати про щось інше крім бажання якнайшвидше опинитись у ліжку та заснути.

Ми мріяли про дітей, але дізнався тиждень тому, що моя дружина змінила свою думку. А коли дізнався звідки ноги ростуть, то взагалі отетерів. Виявилось, що мій батько сказав, що ще занадто молодий, щоб ставати дідусем, тому сказав, щоб вона також нікуди не спішилась. Уявляєте?

Почав я думати за переїзд, але коли сказав про це дружині, то вона сказала, що не збирається нікуди переїжджати, оскільки грошей все одно не вистачає на банальні речі, а з орендою житла, то взагалі сидітимемо голодні.

Ви вважаєте напевне мене якимось безхребетним, але насправді я заробляю непогано, але більшу частину відкладаю для того, щоб придбати житло, а вона цього не розуміє.

Напевно понаслухувалась розповідей мого тата! У цьому домі мені вже нестерпно знаходитись.

Коли я підійшов до рідного батька та сказав, щоб він моїй дружині нічого не наговорював, то він назвав мене параноїком! Тоді я просто вийшов з будинку на вулицю, бо вже не міг там знаходитись. За деякий час я заспокоївся та повернувся у спальню. Як тільки ліг, то дружина почала до мене відразу з докорами говорити й виник черговий скандал. Але цього разу все було по-іншому. Вона зірвалась та вийшла з кімнати. За нею йти я не хотів, бо мені все це набридло. Коли  зранку прокинувся, то у вітальні та інших кімнатах її не було. Тоді я зрозумів, що вона ночувала у батька. У моїй голові мільйон думок, але я не вірю, що мій тато здатний на такий вчинок. Йому вже 56 років, а їй 27. Фантазія, то серйозна річ, але не думаю, що до такого дійшло. Так, мій тато має гарний вигляд, але ж це його невістка й кохана жінка сина!

Будь ласка, допоможіть мені хтось порадою. Як мені себе поводити у даній ситуації? Я кохаю свою дружину, поважаю батька, але кохана ніяк не хоче переїхати, а щоденні сварки з таким робочим графіком мене зведуть в м0гилy. Були в когось схожі ситуації? Чекаю ваших порад та допомоги, адже мені це необхідно! Хочу врятувати шлюб.

Оцініть статтю
Джерело
Після cвapkи з чоловіком жінка відпр _авляється у кімнату свeкра!