Моя колишня дружина сиділа в обіймах якогось чоловіка! Біля неї бігають наші діти. Який приклад вона подає?

Я одружився на Олесі в молодості. Мені тільки виповнилося вісімнадцять. Я влаштувався барменом в нічний клуб, а там вона — дівчина моїх мрій.

Олеся вирізнялася серед інших дівчат надзвичайно довгим русим волоссям та великими блакитними очима. Вона щиро посміхалася кожному відвідувачу. Олеся — крихітна зірочка закладу.

Швидко взяв себе в руку та покликав її на побачення. Вона, не вагаючись, погодилась. Моє щастя не мало меж. Зустрічалися рік. Мені вистачило цього часу, щоб усвідомити своє кохання до Олесі.

В шлюбі прожили сім років. Це були хороші часи. Народили дівчинку Вероніку та хлопчика Андрія. Я любив свою дружину, а вона мене. Сімейне життя не приносило клопотів. Ми були щасливі. Занадто, як на мене.

Мої друзі-чоловіки жили вільно. Вони мали повну свободу. Ніхто не зривав їхні плани, бо в малого ріжуться зуби. Вони спали в ночі нормально і не чули дитячого плачу. Їхні дівчата носили міні-сукні та туфлі на підборах. Гроші йшли виключно на їхні потреби, мої ж — на сім’ю.

В 26 був батьком з двома дітьми. Тільки тоді усвідомив — скільки я втратив. В мене все життя по переду. Що ж робив я? Витрачав молодість на сім’ю.

З дружиною розлучився. Вона відпустила мене без сварок. Дітям платитиму аліменти, але не більше встановленого судом. Переїхав від дружини на орендовану квартиру і почав нове життя.

Грошей стало більше, а з ними — потреб. Мої друзі звали мене в нічні клуби та бари. Я не заперечував. В моєму житті була тільки одна жінка — Олеся. Тепер коханок навіть не запам’ятовував. Ми більше ніколи не побачимося. Який мені сенс перенапружувати пам’ять.

pixabay

Від спільних друзів знав дещо про життя колишньої дружини. Вона зосередилася на роботі та дітях. З чоловіками не спілкувалася. Мене це влаштовувало.

Я насолоджувався свободою впродовж двох років. З кожним місяцем, друзі менше і менше розповідали про колишню дружину. Я не приділяв цьому значення до одного дня.

Бігав в парку. Свої заняття спортом переносив на вечір. В цю пору не так жарко і менше людей. На лавочці побачив знайому фігуру. Я не повірив своїм очам. Як біг, так і встав на місці. Моя колишня дружина сиділа в обіймах якогось чоловіка! Біля неї бігають наші діти. Який приклад вона подає?

Випитав в друзів, як довго тривають їхні стосунки. Півроку! Вона приховувала від мене свого нового коханця! Не знаю, що в мені бушувало більше: злість чи ревнощі?

Не хотів зізнаватися собі в почуттях до колишньої, але вони були. Я досі кохав цю жінку. В глибині душі, сподівався погуляти, а потім повернутися назад. За ці два роки, Олеся стала ще краща. Я лікті кусав, коли на неї дивився!

Годі сидіти на дупі рівно! Треба щось робити! Я купив кільце, покликав Олесю на чай та зробив їй пропозицію. Вона покрутила коробочку в руках і сказала:

— Мило з твого боку, але мої почуття майже згасли. Я подумаю над твоєю пропозицією, але нічого не обіцяю.

І вона пішла.

Кільце самотньо лежало на столі…

Оцініть статтю
Джерело
Моя колишня дружина сиділа в обіймах якогось чоловіка! Біля неї бігають наші діти. Який приклад вона подає?