Пішла на зустріч з подругами. Хотіла справити враження і вдягла підбори. Краще б цього нE робила!

Ми з подругами не бачилися багато років. Вони приїхали до мене в місто і покликали посидіти у кафе. Хотіла справити приємне враження. Вдяглася в нову сукню, витягла з шафи туфлі на величезних підборах та нафарбувалася. Якщо чесно, не вмію ходити на такому взутті, але хотіла справити гарне враження.

Я йшла на зустріч з болем у ногах. Пересувалася маласенькими кроками, щоб не впасти. Ноги жахливо боліли, але я йду з посмішкою. В кафе впала на стілець і більше не хотіла вставати. Подружки раділи зустрічі. Обсипали один одного компліментами. Я не могла думати ні про що. Ноги боліли. Як я додому дійду? Чим взагалі думала, одягаючи таке взуття?

Подружки обговорювали замовлення. Я взяла перше, що побачила в меню. Поки йшла втомилась. Вже нічого не хотіла. Трималася стільки, скільки могла. До кінця вечора не висиділа. Додому поїхала на таксі. В машині зняла підбори. Дихати стало легше! Як добре відчувати землю!

Піднялась в квартиру босоніж. Навіть думати не хотіла про цї туфлі! Прийшла додому зла. Взагалі не відпочила! Чоловік сміявся з мене. Спочатку подумав, що я перебрала з червоним, тому на своїх ногах не змогла йти. Та краще б так!

Пів-вечора ноги ростирала. Мозолями обжилася. Тепер точно підбори не буду носити! Дивовижно, що каблук не поламала. З моїм то ходінням…

Оцініть статтю
Джерело
Пішла на зустріч з подругами. Хотіла справити враження і вдягла підбори. Краще б цього нE робила!