Пішла на побачення з американцем, а коли принесли рахунок — сказала, що забула карту. Реакція змусила задуматись

Аня, з якою ми дружимо давно, на Тіндері підписала себе Енні. І сьогодні вона була дуже засмучена і обурена. Познайомилися на фітнесі, дівчина приємна і не дурна, їй, як і мені -25 років. В Америці живе вже більше року, ходить на побачення тільки з американцями, шукає того єдиного, але не завжди все складається так, як їй хочеться.

— Усе! Н афіг! — обурюється Ганна. — І це додаток, і мужиків!

— Що таке?

— Та все те ж саме! – поправила пасмо білявого волосся.

Оцінює Аня своїх потенційних обранців завдяки рахунку в ресторані. Якщо кавалер пропонує розділити рахунок навпіл, то з ним все ясно і такий їй не потрібен. То що ж сталося цього разу?

— Приємне спілкування, легкий флірт. Хлопець здавався дуже милим і з почуттям гумору все в порядку. Попросив розрахувати нас сам. Я вирішила його перевірити і сказала, що забула банківську карту вдома. А він мені відповідає — нічого страшного і при цьому спокійно говорить, мовляв, переведеш мені кошти на банківську карту.

— Я в шоці, як так можна? — обурюється Аня.

В Америці вважається нормальним, коли жінка платить сама за себе. Це говорить про її самодостатність і самостійність. А ось наш менталітет зовсім інший. І Аня вважає, що така людина скупа і ненадійна.

А як ви думаєте чи повинен чоловік платити за дівчину в ресторані, кафе, кав’ярні та інших місцях?

Оцініть статтю
Джерело
Пішла на побачення з американцем, а коли принесли рахунок — сказала, що забула карту. Реакція змусила задуматись