Напекла Оксана млинців, булочок, пиріжків для сім’ї, як робила завжди. Проте син сказав не приносити і здивував новиною, що діти її випічку вже довго не їдять. У чому ж справа? У смакових рецепторах чи в людях і вихованні дітей?

Як-тільки бабуся вийшла на пенсію, то з’явився час, щоб провести його з дітьми і для дітей. Тому вона й вирішила пекти онукам та синові пиріжки, булочки різні, млинці. Для Наталі — з повидлом, а Колі — з м’ясом. Коли працювала на роботі, то часу взагалі не було, а як приходила додому, то падала намертво і відпочивала. А тепер і час з’явився, і бажання. Та й ходити до внуків, лише 10 хвилин пішки, подзвонить, попередить і піде.

Спочатку дружина сина казала, щоб бабуся до себе забирала дітей, але вона відмовляла через роботу. Бо грошей на блюдечку їй ніхто не принесе, окрім неї самої. Проте запевнила, що як-тільки вийде на пенсію — буде першокласною бабусею.
Нарешті наступила пенсія. Тепер вона і пекла, і приходила, і бавилася з дітьми. Всіх, ніби все влаштовувало. Внуки були раді бабусі і її випічці, а невістка, якщо й була чимось незадоволена, то мовчала.
Але швидко закінчилися її носіння пиріжків. Одного дня син по телефону сказав, щоб більше не приносила різну випічку. Старенька здивувалася і почала допитуватися чому? Інтуїція їй підказувала, що справа в невістці Олі.
Син відповів, що його жінка перебірлива і діти такі самі, що не їдять її млинці чи пиріжки. Бабуся вкрай здивувалася і запитала: «Як не їдять?». А потім згадала, що кожного разу, як приходила до них в гості, її пирогів ніколи не було на столі і вона ні разу не бачила, як діти їх їли.

Вирішила розпитати все у самої Олі. Та в свою чергу відказала, що бабуся готує без рукавиць, а шерсті по дому багато і все збирається в їжі, загалом — негігієнічно.
Старенька вкрай не розуміла поведінку Олі. В лице нічого не скаже, а за спиною синові говорить і дітям весь час про чистоту після бабусиних відвідин, нагадує…

Думає: «Як це онукам в рукавичках готувати?». Потім поглянула на свою кухню. Суцільна чистота, руки завжди помиті. Посиділа, подумала і вирішила, що не буде більше їм готувати, захочуть — скажуть, а так навіщо? Якщо що сусідів пригостить.
Раз потрібно було посидіти з дітьми. От бабуся Оксана і пішла з ними гуляти, їй було не важко. Але коли вже прийшла з прогулянки, то побачила на столі пироги, які недавно невістка зробила. Оля дуже ними хвалилась, тому Оксана вирішила її запитати: «А ти їх в рукавичках робила?».

Дружина сина здивувалась та почервоніла, і не знала, що відповісти. А бабуся то знала, що не в рукавичках і у них самих в квартирі собаки, коти. Та потім продовжила, що треба було зразу казати, якщо випічка не подобалась, а ні водити кота за хвіст і мовчати. Справді, може мамам все можна і вони краще бачать, але свекрух теж потрібно поважати, а то вони, лише хочуть допомогти.

Оцініть статтю
Джерело
Напекла Оксана млинців, булочок, пиріжків для сім’ї, як робила завжди. Проте син сказав не приносити і здивував новиною, що діти її випічку вже довго не їдять. У чому ж справа? У смакових рецепторах чи в людях і вихованні дітей?