Пec врятував свого хазяїна тим, що тягнyв його за мотузку більше п’яти кілометрів.

Всі знають давно відомий факт — собака, це найкращий товариш для людини. І ви точно чули багато історій про те, як чотирилапі друзі рятували життя своїм хазяївам або ж просто випадковим людям, що потрапили у біду. Ці тварини відрізняються своєю вірністю та відданістю. І зараз я теж розповім історію про такого пса — рятувальника та його хазяїна.

   Приблизно на початку весни, коли частина річки була покрита льодом, а на іншій частині він вже відтанув, дуже небезпечно ходити на риболовлю до річки. Але у цей час менше рибалок і відповідно, що менша конкуренція, від чого на пряму залежить об’єм улову. Саме з цієї причини деякі любителі порибалити нехтують правилами безпеки. Наш герой зробив так само, та ще й взяв свого собаку за компанію. Його вірний друг був з великих собак. 

   Чоловік як зазвичай зробив лунку у льоді, при тому що вже десь за метрів двадцять від нього лід розтанув.  Він розклав свої речі поруч та вирішив прив’язати свого пса до себе мотузкою. Це він зробив для того, щоб пес не втік далеко від нього і не провалився під лід. 

    Все проходило як зазвичай, і чоловік дозволив собі зігрітись напоєм,  яким дуже часто зловживають рибалки. Але з часом було вже зрозуміло, що з напоєм він переборщив. Сонце вже сіло, і на вулиці було темно, але це не заважало чоловіку тому що він взяв із собою ліхтарик про всяк випадок. У якийсь момент лід почав тріщати і вже незабаром чоловік опинився у крижаній воді. Через те, що він перебрав алкоголю, він мало чим міг би допомогти собі. Але його щастя, що пес який сидів недалеко від берега, зрозумів, що хазяїна потрібно витягнути. Чотирилапий приклав чимало зусиль, але врятував хазяїна. 

   Чоловік сидів вже на березі, але розуміння ситуації до нього все ще не приходило. А ось весь одяг вже був мокрий наскрізь, а на вулиці не літо. Пес навіть тут зорієнтувався та почав тягнути хазяїна до людей, щоб допомогли. Але найближчий населений пункт був більш ніж за п’ять кілометрів.  Майже всю цю відстань собака тягнула свого хазяїна на підпитку. За іронією долі, їх тандем не зустрів на своєму путі жодної машини або просто людей які могли б допомогти.

   А коли пес дійшов до села, поряд з першою ж хатою, він почав дуже гучно лаяти. На цей галас вийшли місцеві жителі. І коли побачили чоловіка, який весь мокрий лежить на морозі, відразу ж викликали швидку.  Такі історії ще раз доводять, що собаки це найвірніші  друзі, які ніколи не залишать в біді. 

Оцініть статтю
Джерело
Пec врятував свого хазяїна тим, що тягнyв його за мотузку більше п’яти кілометрів.