Пересічне дівчисько закрутило голову моєму синові і ще й надоумило його придбати квартиру в кредит, хоча має ореме власне житло.

У молодості я дуже покохала красивого із спортивною тілобудовою чоловіка. Від нього народила сина, про якого він навіть і не знає. Точніше зовсім не хотів знати. Таких дітей у нього по цілій країні, мабуть, дуже багато. Заміж я так і не вийшла, хоча чоловічої уваги у моєму житті було вдосталь. Проте я твердо вирішила, що житиму для свого сина, а не для себе.

Андрійко виріс, я всіма силами його вивчила, і він вже заробляє сам на себе. Нещодавно він познайомив мене із своєю дівчиною. Гарна, скромна і в міру повна дівчина. Наче йому і підходить, мають спільні інтереси.

Однак при знайомстві Оля одразу ж повідомила, що вони із Андрійком вирішили купити власне житло в кредит. Я її запитала, чому вони не можуть орендувати квартиру, чи жити у мене, чи у її батьків. Ольга сказала, що батьків вони тіснити не збираються, орендувати – це не по-чоловічому. Адже справжній чоловік повинен забезпечити дружину власним житлом.

О, мало не забула. Одруження буде лише після того, як мій Андрійко повністю виплатить кредит. Через кілька днів син мені розповів, що у Олі є власна квартира, у якій якраз робиться ремонт. Вона на неї заробила сама. Тільки от жити там вони не будуть. Вона її здаватиме, а виручені кошти буде витрачати на себе.

Я запитала у сина, а чому б не платити за кредитом із цих грошей, але він і чути нічого не хотів. Він у мене дуже самостійний. Вирішив, що сам – то сам. А Ольга ще й долила йому масла у вогонь.

Маю надію, що у нього все вийде і він за три-чотири роки розпрощається із кредитом. У свою чергу я йому буду допомагати чим зможу, адже це моя дитина. Та й він квартиру оформить на себе до одруження із Олею, тому вона на неї претендувати не зможе.
Хоча, я от думаю запропонувати сину, що кредит я оформлю на себе, і квартиру відповідно теж. А платити за неї буде він. У мене зарплата менша і відсоток кредитування відповідно буде меншим, мабуть. А основне, що Оля у такому випадку точно не зможе претендувати на його житлову площу. Не знати що їй в голову прийде. А так мій син буде застрахований, щоб не залишитися босоніж.

Оцініть статтю
Джерело
Пересічне дівчисько закрутило голову моєму синові і ще й надоумило його придбати квартиру в кредит, хоча має ореме власне житло.