Перед тим як народжувати багато дітей – подумайте про свої можливості

Можливо ви не розділятимете моєї думки, але я все таки хочу висказатись.

З кожної праски чути прохання про допомогу. Особливо ці мольби доносяться від бідних багатодітних сімей. Так, розумію, багатьом в нашій країні потрібна допомога, але не розумію іншого – для чого помножувати та плодити злидні?

Всі хто чує мою думку починають називати злою та безсердечною, бо я ж жінка, я маю зрозуміти таку ж жінку. Ні, не маю. В мене є голова на плечах, аби додуматися до того, що я не зможу потягнути багато дітей.

А якщо якась жінка подумала лише про задоволення, а не про те, чи готова вона народити багато дітей та достойно виховати їх та забезпечити – то це вже, перепрошую, не мої проблеми.

Такі люди хочуть дитину «для себе», бо «ну я хочу дитину». Дитина – не іграшка. Дитина – це окрема людина, окрема особистість. А приводити дитину цей світ і одразу в злидні дуже погана ідея. Бо ж потім будуть плакати, як їм важко, допоможіть.

В такі моменти єдине, чим я хочу допомогти таким сім’ям – це подарувати їм величезний запас контрацептивів, які будуть значно дешевші, а ніж утримання багатьох дітей.

Перед тим як брати на себе таку відповідальність(хоча я вважаю, що такі люди не вміють брати відповідальність за свої вчинки, а перекладають її на інших) – треба сто разів подумати, а чи є в тебе моральні та фінансові можливості подарувати життя ще одній маленькій людині.

Оцініть статтю
Джерело
Перед тим як народжувати багато дітей – подумайте про свої можливості