У їх клас прийшла новенька, пампушка Настя. Хлопці одразу почали сміятися з дівчинки, але потім зрозуміли, що вона їм не по зубам. Найголовніше — це впевненість у будь-якій ситуації!

У їхньому класі вчилася пампушка Марічка. Всі хлопці завжди обзивали її товстенькою, жирухою і в такому напрямку. Вона інколи буває змовчить чи поплаче, а не разу побіжить доганяти, щоб вдарити хлопця. А вони від цього ще більше сміються: «Корова біжить!». І так продовжувалось майже весь час.
Як раптом до них в клас прийшла нова дівчинка Настя. Вона була майже у два рази ширша за Марічку! Тому моментально стала новою жертвою насмішок. Проте раніше дівчинка вчилася в іншій школі і там ніхто з неї не знущався, діти у дворі гралися з нею, як з ніяк не гіршою за когось. Але як ми знаємо, завжди є буллери.

Все почалося з ситуації в столовій, коли один хлопчик на ім’я Денис купив булочку і кинув її у Настю зі словами: «Їж, жируха!».
Дівчинка ще м’яко сказано здивувалася, але лише повтирала джинси від крихт і не звернула на це увагу. Потім вона йшла в коридорі і хлопець щось мовив про її пишні форми. На цей раз вона не витримала:
— Ти ненормальний? У тебе настільки нецікаве життя, що захоплює лише моя задниця? Та я не забороняю, дивись на здоров’я!
Після того до неї трохи перестали чіплятися. І незабаром сталася нова ситуація. Діти мусили стрибати через козла на фізкультурі. І прийшла черга Насті. Під її вагою козел впав, але дівчина не розгубилась і зробила хороше сальто, так що, без проблем, приземлилась на підлогу. Але зупинити смішки хлопців було неможливо.

Настя ж рішуче сказала:
— Що смієтеся? У вас гімнастка в класі, піднімайте, давайте!
Хлопці швиденько збіглися і почали, сміючись, її піднімати.
Далі почалися канікули. Настя за цей час вирішила схуднути. Підтягнулася, перефарбувала волосся і стала ще більшою красунею.
Коли прийшла в школу, то більша частина хлопців здивувалась. Тепер кожен з них хотів з нею дружити.
Дівчинка натомість підійшла до Дениса і широко усміхнулась. Так, що можна було побачити брекети на її зубах.
— Допомогти тобі придумати нові насмішки? – промовила вона.
Настя була собою весь час. Вона ніколи не комплексувала, а навпаки – вміла поставити себе на місце, пройти гордо і не звернути уваги. Ось, що потрібно виховувати в дітях – впевненість!

Оцініть статтю
Джерело
У їх клас прийшла новенька, пампушка Настя. Хлопці одразу почали сміятися з дівчинки, але потім зрозуміли, що вона їм не по зубам. Найголовніше — це впевненість у будь-якій ситуації!