От скажіть мені, для чого народжувати так багато діточок?

Знаєте, я ніколи не розуміла жінок, які мають єдине заняття у своєму житті – це материнство. Мені просто не вкладається в голові, як можна одразу після здобуття вищої освіти виходити заміж і впадати в пелюшки.

Ну добре, вийшли ви заміж і народили першу дитинку. Побавили її кілька років, доки не віддали до садочка. Тоді ви або виходите на роботу, або йдете за другою. І тут ніби все добре. Двоє діточок, одна за одною, наче не погано звучить.

Але от чесно, мені в голові не вкладається, коли молоді дівчатка народжують по кілька дітей підряд. Це я маю на увазі чотири і більше.

Ну от хіба їм не хочеться відпочити від постійних плачів, памперсів і мультиків. Невже ці жінки не мріють вийти з декрету на роботу, гарно одягнутися і просто провести близько половини дня далеко від чоловіка і дітей.

Кілька днів тому, моя однокласниця написала в соціальній мережі пост, що залюбки прийме різні іграшки та дитячий одяг. Я їй зателефонувала і запитала чи це вона організовує збір для дитячого будинку чи для потребуючих діток.

А вона мені відповіла, що одразу після закінчення третього курсу вона завагітніла. І так у неповних тридцять років у неї вже п’ятеро дітей і вона вагітна шостою.

Мати рідна – шостою дитиною! Я змогла народити лише одну дитину і більше не хочу. Моя сестра має двох, і то друга дитина у неї вийшла випадково.

А от Наталя народила стількох діток і всі рік за роком. Це ж яка шкода для її здоров’я, от хіба вона цього не розуміє?.

Наталя мені в розмові сказала, що вона любить відчуття вагітності, коли дітки її копають всередині животика. І тому вони з чоловіком абсолютно усіх дітей свідомо бажали.

Це при тому, що її чоловік звичайний менеджер в магазині і живуть вони у маленькій двокімнатній квартирі.

І взагалі, вони дещо дивні. Я набралася сміливості і запитала її, чи вони зможуть вивчити і щось дати своїм дітям. А Наталя, цілком спокійним голосом сказала, що діти дадуть собі раду в житті самі, адже не всім бути багатими і забезпеченими.

До речі, у неї старші діти бавлять менших. На одяг і іграшки вона зовсім не витрачає грошей, а все отримує від друзів і знайомих, а останнім часом через от такі пости в соціальних мережах.

Для мене це те саме, що й жебракування. Можна ж було народити двійко дітей і повернутися на роботу, заробляти власні гроші і намагатися покращити своє життя.

Думаю, багато хто підтримає мою точку зору, чи не так?

Оцініть статтю
Джерело
От скажіть мені, для чого народжувати так багато діточок?