Ось так Артем вpяmyвaвcя від нeaдekвamн0ї потенційної тещі та тепер живе щасливо

Мій син зустрічався з своєю однокурсницею і згодом, позустрічавшись рік та проживши декілька місяців разом вони вирішили одружитись. Як тільки нам повідомили про те, що мій син, Артем, зробив пропозицію Аріні, ми одразу почали готуватися до весілля.

Я бачила Аріну лише один раз і те мимоволі краєм ока. А от батьки Аріни майбутнього зятя не бачили ні разу. І тому майбутня невістка організувала зустріч Артема з її батьками.

Зустріч ця не задалась вже з самої першої хвилини. З порогу мама Аріни, жінка під 100-130 кілограм, заявила моєму сину, що він бач, дуже худий. Не посоромилась запитати що і скільки він їсть. Та й взагалі як він має тоді її Аріночку на руках носити. А Аріночка, я перепрошую, теж дівчина не гілочка тонка, певно в маму вдалась. Плюс до того мій син на фоні потенційної тещі виглядав справді худим, але в цілому Артем сильний та в хорошій формі, тому підняв би Аріну спокійно.

Далі краще не ставало. За столом мама Аріни атакувала Артема всякими провокаційними питаннями. Так от що вона питала:

-А що ви не їдете на Мальдіви на медовий місяць? Це мрія моєї Аріночки! А це твоя задача виконувати її бажання та мрії!

Або ось ще:

-Чому ви скромне весілля робите? Ти що, так мало заробляєш, що не можеш влаштувати для Аріночки пишне та шикарне весілля?

Артем в мене дуже вихований і всяко віджартовувався, але почував себе вкрай незручно. І саме тоді він вирішив, що треба тікати, а то життя йому ця жінка точно не дасть. А яке б кохання не було, але усвідомлювати, що ради нього потрібно жертвувати своїм спокійним та щасливим життям, таке собі відчуття. Життя в нас, як-ні-як, одне, тому прожити його хочеться максимально щасливо та безпроблемно.

Мій син повернувся з зустрічі дуже в поганому настрої. Коли він все мені розповів – я підтримала його та його бажання відмінити весілля. Потім Артем зустрівся з Аріною та все їй розповів та пояснив. Як підсумок – Аріна влаштувала феєричний скандал. Звинуватила Артема в безвідповідальності та сказала, що мама її тут ні при чому.

Ось так Артем врятувався від неадекватної потенційної тещі та тепер живе щасливо, має хороший бізнес та власне житло. А в серйозні відносини після Аріни старається не влазити.

Оцініть статтю
Джерело
Ось так Артем вpяmyвaвcя від нeaдekвamн0ї потенційної тещі та тепер живе щасливо