Олена втекла з власного весілля. Не за того чоловіка вона хотіла вийти заміж. Та й він був не пара для неї

На цих вихідних я була на весіллі моєї подруги. Весілля вони робили з розмахом. Батьки чоловіка оплатили більша частина, адже це була їхня ініціатива. Пишно. Шикарно. Але не через те, що кажуть “по багатому”. Тонка лінія витримана, потрібно віддати належне. Святкування йшло ідеально. Була виїзна церемонія розпису під аркою. Подруга виглядала закоханою та щасливою. Проте все змінилось в долі секунди.

Коли вже пройшла урочиста частина, гості вітали наречених, та дарували подарунки, Олена помітила в черзі знайому до болю людину. Це був її колишній хлопець. Він мався бути її нареченим, але так склались обставини, що його викликали служити на передову. Через місяць прийшов лист, що його не стало. Десь з рік дівчина горювала. Була ніби в собі. Ще рік вона витратила, щоб віднайти себе, та забути коханого. Але по секрету сказано, навіть коли вона зустріла Олега, то не минуло й дня, щоб вона не згадала Андрія. Навіть сьогодні, коли я надягала їй фату, вона тихенько промовила “ я мала виходити не за цього чоловіка… не таку долю я хотіла для нас з Андрієм”.

Я помітила Андрія практично одночасно з Оленою. Взяла її міцно за руку, прошепотіла на вушко тримайся. Вона мужньо витримала момент, коли хлопець вітав її, коли всі гості сіли на свої місця, вона побігла до вбиральні. Подруга довго плакала. Вся косметика потекла річкою. Мені довелось заново її фарбувати. Аж раптом, хтось постукав в двері, вони потихеньку відкрились, а з-за них вийшов Андрій. У Олени полилась нова річка зі сліз. Вона попросила мене вийти, щоб вони змогли поговорити.

Я вийшла, та пішла розважати гостей, щоб ті не зрозуміли, де поділась наречена. Минуло пів години, година, півтори… Я сама вже почала хвилюватись. Пішла до вбиральні, а там нікого не було. На полу лежала весільна сукня.

Пара втікла. Нічого дивного. Вони так кохали один одного, а непорозуміння та плутанина в нашій військовій службі не дали їм бути щасливими. Я заховала сукню до шафи, та не подаючи виду пішла до столу. На всі питання відповідала, що не знаю. Весілля закінчилось сумнівно. Проте я щаслива за свою подругу. Вона пішла з тим, з ким хотіла провести все життя.

Оцініть статтю
Джерело
Олена втекла з власного весілля. Не за того чоловіка вона хотіла вийти заміж. Та й він був не пара для неї