Олег поборов свою бідність і зумів стати на ноги, щоб подарувати краще життя власному синові та показати дружині, що вона зробила помилку, покинувши його

Олег та Світлана одружилися одразу по закінченню навчання в університеті. Навчалися в одній групі на факультеті психології. Зустрічатися почали з першого курсу.

Влаштувалися обоє на роботу за фахом. Спочатку робота їм давалася не легко, та з часом звикнули та втягнулися. Так, Олег пішов працювати у школу, а Світлана у дитячий садочок.

Невдовзі молода пара дізналася про вагітність жінки. Їхньому щастю не було меж. Десь за пів року дружина оформила декретну відпустку і подарувала чоловіку сина. Хлопчик був справжньою копією своїх батьків. Увесь цей час жили вони на тій же орендованій квартирі.

Та й, де молодим, ще й з їхньою освітою заробити на власне житло. Обоє із звичайних родин, багатих батьків чи родичів у них ніколи не було.

Прожили вони так близько шести років. Було за цей час всяке: і радість, і сварки. Як одного дня Світлана повідомила, що більше так жити не може, адже зарплати чоловіка критично не вистачає навіть на продукти. Вона втомилася від постійної економії і злиденних буднів.

Світлана забрала дитину і поїхала до своїх батьків у сусіднє село. Олег звільнився з роботи і поїхав також до своїх батьків. Там він одразу ж влаштувався на нову роботу. На пилораму. Це було найприбутковіше та й основне підприємство, яке давало людям роботу у тих околицях.

У вільний час він виготовляв дерев’яні меблі на замовлення. Така собі халтурка, яка приносила прибуток. І так, за кілька років зміг відкласти кошти і побудувати власний просторий і сучасний будинок.

Одружуватися вдруге він поки не спішив, та й відверто кажучи – зовсім не хотів. Все думав і сподівався, що зможе повернути свою кохану дружину Світланку.

Проте Світлана одразу після розлучення познайомилася із вдвічі старшим за себе чоловіком і за місяць вийшла за нього заміж.

Це був місцевий підприємець на ім’я Петро. Своїх дітей у нього ніколи не було, а от Світлана народила йому донечку. Старший чоловік ні в чому не відмовляв молодій дружині і вона з ним жила як кіт у маслі.

А от свого сина від першого шлюбу, Світлана налаштовувала проти рідного батька. Постійно торочила дитині, що його батько ні на що не здатний, навіть прогодувати власну дитину не зміг.

Цієї зими Олег з Світланою зустрілися на весіллі своїх похресників, які за іронією долі одружилися один з одним. Ніхто з них такого не очікував, хоча, так мало, мабуть, відбутись.

Доля і життя – не передбачувані і завжди стелять свій шлях у вірному напрямі.

Вони навіть і розговорилися. Світлану аж дуже здивувало, що Олег став таким успішним чоловіком і бізнесменом, а саме відкрив власне виробництво меблів. Має величезний будинок і новеньке авто, яке вдвічі дорожче за автомобіль її Петра.

Олег лише попросив зустрічі із сином віч-на-віч на наступних вихідних і Світлана таки погодилася.

Тими вихідними, Олег із сином зустрілися і одразу ж попрямували до тутешнього нотаріуса. Батько половину свого бізнесу подарував єдиному сину, однак з умовою — без можливості відчуження без його згоди.

Тобто син мав готовий бізнес батька, деякі кошти і жодна дівчина в майбутньому не могла б йому дорікнути бідністю.

Оцініть статтю
Джерело
Олег поборов свою бідність і зумів стати на ноги, щоб подарувати краще життя власному синові та показати дружині, що вона зробила помилку, покинувши його