Охоронець школи просто дивився на те, як мою доньку хотів забрати зі школи чужий чоловік

Ми з дружиною хотіли для доньки кращої освіти, а ніж та, що пропонувалась в звичайних державних школах. Тому ми знайшли хорошу приватну школу, хоча вона й знаходиться досить далеко від нашого дому — приблизно в 8 кілометрах. Школа безпечна – охоронець, камери і таке інше.

Того дня я приїхав за донькою на автомобілі. Стою, чекаю її. Прочекав хвилин п’ятнадцять, а її все нема. Дивлюсь, а вона біля турнікетів. Покликав її, а вона швиденько прибігла та сіла до машини. Ми поїхали, але я бачив, що з нею щось не так. Запитав її:

-Все добре? Ти якась похмура. Оцінку отримала погану?

-Та ні.

Ми продовжили мовчки їхати. І ось на половині шляху вона почала говорити.

-Татку, а чому ти попросив якогось дядечка забрати мене зі школи?

Від такого я аж загальмував від почутого. Якого дядечка? Я почав детальніше випитуватись в донечки про того дядечка і що взагалі сталось. Виявилось, що як тільки донька вийшла за турнікети, до неї підбіг якийсь чоловік, схопив за руку її та сказав, що ніби то я відіслав його забрати доньку зі школи. Хоча донечці всього десять років, але вона в мене дівчинка розумна і підготовлена до таких моментів, тому витягнула свою руку з його та побігла назад за турнікет і попрямувала до своєї подруги. А коли донька сідала в машину стояв і слідкував за нами.

Я одразу розвернувся і поїхав назад. Приїхав але його вже не було. Пішов до охоронця розпитати про цього мужика. Охоронець сказав, що бачив що відбувається але не сприйняв, за щось важливе чи небезпечне. І тоді в мене до нього виникло питання, яке я йому не соромлячись задав: «А ЯКОГО СВЯТОГО ВІН ТОДІ РОБИТЬ НА ПОСАДІ ОХОРОНЦЯ?!»

Це мене настільки вивело, що я пішов до директорки, яка заявила мені, що нічого такого не може бути, а моя донька придумала це все. Чесно, в той момент мені хотілось рознести все в її кабінеті. Я сказав, що моя донька не бреше і запропонував подивитись запис камер спостереження.

Знаєте що ми побачили? Нічого. А знаєте чому? ТОМУ ЩО КАМЕРИ НЕ ЗАПИСУВАЛИ НІ-ЧО-ГО!!! Для чого вони тут? Для краси? Чи для галочки, що їх встановили? За що я оплачую такі гроші цій приватній школі, якщо безпека тут на рівні «для вигляду». Я влаштував скандал.

Розумію, можливо занадто емоційно відреагував, але я перепрошую, якийсь мужик хотів кудись відвезти мою доньку прикрившись тим, що нібито я його відправив.

В підсумку ми поїхали до поліції, подали заяву, що мою доньку намагались викрасти. І також повідомили, що в школі біля якої це все сталось великі проблеми з охороною, яку вони мають забезпечити по договору, але по суті не виконують. А донечку ми перевели в кращу школу ніж ця, перевіривши перед цим систему безпеки.

Оцініть статтю
Джерело
Охоронець школи просто дивився на те, як мою доньку хотів забрати зі школи чужий чоловік