Офоpмив їxню квaртирy на свою маму і тепер хоче, щоб вона не злилacь! Проте в такій ситуацій тепер найлегше знайти кoxaнку і в _игнaти дружинy 3a двеpі!

У неї є проблеми зі свекрухою, і з чоловіком схоже також. Її чоловік погодився, щоб його матір записали як власницю їхньої квартири.

Інколи вона почуває себе не його дружиною. І навіть не його мамою. Чоловік думає, що будь-яка жінка радіє кожній можливості зготувати щось для чоловіка їсти. Він уявлення не має, що жінці потрібен хоч колись відпочинок.
Вона його дружина, тільки коли йому це вигідно. Коли вигідно, щоб вона нагодувала, коли вигідно, щоб прибрала будинок. Але так, щоб він спільно вирішував з нею якісь питання, то ні – зразу біжить до своєї мами.

Коли вона втомилася і не хоче йти варити їсти чи виконувати всі хатні обов’язки – він називає її поганою дружиною. Бо вона повинна виконувати все сама, в той час як, він лежить на дивані і нічим не займається. Навіть, коли можливості приготувати їжу в неї не має, бо інколи можуть вимкнути світло і як ти щось приготуєш, якщо плита в тебе електрична? Він їй не вірить і не розуміє, що бувають такі ситуації. Вона повинна розпалити вогонь, як це робили неандертальці і зварити їсти, щоб він набив свій живіт.

Якщо вона не добре поприбирає і щось випадково пропустить – погана дружина. Його не цікавить те, що в неї є свої справи, його не цікавить те, що вона буває замучена. Його цікавить ідеальна чистота і щоб вона її виконувала. Вона його дружина тільки, коли чисто і прибрано.

Коли вони захотіли купити квартиру – вона перестала бути його дружиною і він звернувся до матері, ніби він там буде жити з нею. Він не сприймає її думку, його цікавить, лише він сам і ненька, котра не зрадить, а жінка може. Коли він захотів сина, тоді вона знову стала його дружиною.

Вона його дружина тільки тоді, коли йому це вигідно.
Одного вечора він прийшов на кухню і мовив їй, щоб збиралась, бо вони переїжджають.
Жінка підняла здивовані очі і запитала: «Куди?».
Він відповів, що в нову квартиру.

Але ж вони збиралися взяти іпотеку і тоді вже переїхати…
Моя мама продала дачу і доклала нам. Я записав квартиру на неї.
Жінка в той момент обурилась. Він купив квартиру не їм, а його матері, хоча на його словах це було зовсім інакше.
Зовсім інакше… На випадок, якщо знайде іншу і випре дружину з дому, щоб їй не лишилося ні копійки.
Вони домовлялися, що поділять квартиру порівну, а він, навіть не спитавши її, все змінив.
— А чому ти злишся? Мама ж надійна людина. Розлучатися доки не хочемо, дитина буде спільна і як ти хочеш, щоб вона в орендованій квартирі жила?
Як би вона не пробувала донести до нього, що це неправильно, в результаті він їй сказав:
Ти лише хочеш половину моєї квартири!

Але ж вона теж вкладала в цю квартиру гроші, хоч і у два рази менше, але вкладала!
Вони все ж подали на розлучення за два роки життя разом. Жінка не жаліла про це рішення, вона хотіла, щоб їй довіряли, а не оформлювали квартиру на маму!
А ви як думаєте? Вона вчинила правильно?

Оцініть статтю
Джерело
Офоpмив їxню квaртирy на свою маму і тепер хоче, щоб вона не злилacь! Проте в такій ситуацій тепер найлегше знайти кoxaнку і в _игнaти дружинy 3a двеpі!