Одружився, а теща каже: «Скажи своїй матері, щоб йшла працювати!». Проте вона забуває, що сама на роботі не працює, а сидить на шиї в доньки і ckapжитьcя на її чоловіка.

Йому вже було 35 років, чогось надзвичайного, високо він не досяг і бізнесменом не став, але мав гроші, щоб частину своєї зарплати віддавати мамі. Бо вона старенька і пенсія мікроскопічна, хоч би комунальні послуги і їжу оплатити вистачило…
Гроші, що залишились він витрачав на жінок, спортзал, їжу і таке інше. Але останній рік все ж, найбільше грошей він витратив на жінку. Водив її в ресторани, купляв квіти і загалом добивався її уваги. Так він їй почав подобатися і через шість місяців, вони одружилися.

В чоловіка з мамою була двокімнатна квартира, а в неї була більша, враховуючи, що мала вона ще 9-річну доньку і тещу. Так вони і жили четверо в її квартирі. Заробляли приблизно однаково, тому їм мало на сім’ю вдосталь вистачати, але була ще теща… Через що вони почали жити в справжній економії. Після одруження він більше не пив каву зранку і перестав ходити в спортзал, бо грошей на абонемент не вистачало.

Найбільша їхня помилка була в тому, що вони не розмовляли про гроші і сімейний бюджет до одруження.
Він завжди давав мамі гроші, бо з її пенсією щастя, якщо на хліб вистачить… Квартира у якій жила його мати була приписана на нього, тому ніяк пільг мама не отримувала, бо син має хорошу зарплату. Раз він вирішив поговорити з дружиною, щоб вони переписали квартиру порівну, щоб мамі може якісь пільги ввели, але вона сприйняла це як жарт і на тому все закінчилось. Більше він не намагався.

Раніше він давав мамі 5 тисяч гривень від своєї зарплати, а 60% залишалось йому. Проте тепер, коли в нього появилась дружина, дитина і ще й теща, то давав 2 тисячі. І тоді побачив, як мати голодує. В її холодильнику було лише масло, молоко один огірок і один помідор, а на столі була гречка і буханка хліба. Після того він почав давати їй 3,5 тисячі гривень.
Про це дізналася його дружина і як розгнівалась. Почала розповідати, що їм гроші потрібні. Що дитина мусить на гуртки ходити, що вони хочуть на море і таке інше. Ще свої п’ять копійок всунула теща сказавши, що його мамі потрібно піти працювати, що він мав розуміти, що мама на другому місці після одруження.

Чоловік й слухати це все не хотів. Як можна казати, щоб старенька жінка пішла на роботу, коли сама не хоче працювати, а сидить на шиї в доньчиної сім’ї?

Він на це все не погодився, тому вирішив почати шукати нову роботу, бо залишити матір голодувати не міг і не хотів.
Зараз він не дуже хоче знаходитися в тій квартирі. Може вони розберуться з проблемою з грошима, але якщо ні, то він інколи думає, що зробив неправильний вибір одружившись на ній. Проте надіється, що все налагодиться і в них з дружиною знову будуть теплі стосунки.

А що робити до того, як знайде роботу? Уявлення не має… Так, він може перестати допомагати мамі і сказати новій сім’ї, що найбільше грошей йде не на дитину, а на тещу, котра нічого не робить і лише жаліється. Але ці вчинки надто низькі для нього, тому він заплутався.
Може у вас є ідеї, що робити?

Оцініть статтю
Джерело
Одружився, а теща каже: «Скажи своїй матері, щоб йшла працювати!». Проте вона забуває, що сама на роботі не працює, а сидить на шиї в доньки і ckapжитьcя на її чоловіка.