Один раз допомогла сестрі матеріально, а тепер вона Buмaraє гр0шей на ремонт її квартири

Я влаштувала своє життя власними руками. Вступила без сторонньої допомоги, багато вчилася та жила на роботі. На свій будинок заробила самостійно. З чоловіком прожила шість років. Подала на розлучення, бо він занадто багато ледарював. Сина піднімала самостійно. З боку фінансів, клопоту не мала. Син чудово розумів, чому мама до ночі сидить на роботі. Ми ніколи не сварилися.

Зі старшою сестрою стосунки натягнуті. Вона рано вийшла заміж і ніде не працювала. Окрім квартири та трьох дітей нічого не бачила. Її чоловік заробляв достатньо, але п’ять людей важко прогодувати на ті гроші. Він влаштувався на ще одну роботу, бо сестра не хотіла. Вона завжди мріяла вийти заміж та сидіти вдома. Не знаю, чому їй не хотілось більшого. З чоловіком постійно сварилися. Він втомлювався. Благав дружину допомогти йому, але вона нічого не хотіла чути.

В них поламалася пральна машинка, фен, для сушки волосся, та мікрохвильова піч. Грошей на нову техніку не мали. Необхідно брати кредит. В сім’ї почалися нові сварки. Важко вирішити, що необхідніше. Сестра наполягала на фені, чоловік на мікрохвильовці.

Я вирішила допомогти. Запропонувала купити мікрохвильовку та фен, а на пральну машинку нехай беруть кредит. Вибрали все на смак сестри. Вона раділа і постійно дякувала. Сестра хизувалася обновками перед подругами. Вона хотіла викликати в них заздрість. Дарма, що купила не за свої кошти. Мою сестру це ніколи не зупиняло.

Взяли кредит на пральну машинку та виплачували маленькими сумами. Я продовжувала багато працювати. Хотіла подарувати сину автомобіль. Йому скоро двадцять років. Пора мати своє авто. Не за горами одруження. Після машини, почну відкладати на житло.

Моя сестра не довго тішилася обновками. Скоро почала жалітися на старий ремонт. Меблі сестрі не подобаються, стіни розмальовані, ванна стара та ржава. Я слухала її і кивала головою.

— Тобі пощастило в житті! — Говорила моя сестра. — Навчання закінчила, роботу швидко знайшла. Грошей в тебе багато! Доля любить тебе! В мене життя не таке вдале.

Моя сестра завжди жаліється на долю. Вона не хоче працювати, а все життя нарікає на астрологію, нумерологію та потойбічні сили. Дивна логіка. Все, що можу сказати.

pixabay

— В нас грошей немає, бо я народилась в прокляту дату. Мені гадалка сказала! Це можна виправити, якщо розвивати свою енергію та біополя. Я кожен день стараюся, але прогрес мінімальний. Треба працювати над чоловічою енергією. Тоді гроші потечуть рікою до мого чоловіка, отже, до мене також.

— Хто тобі таке сказав? — Поцікавилась я.

— Духовний тренер! Я відео в інтернеті дивлюся. Дуже важливо правильно роставити меблі. Потрібно гармонійно підібрати кольори. Тисячам жінок ці поради допомогли змінити життя та зберегти сім’ю!

— Цікаво, — сказала я і зробила ковток чаю.

Дай грошей на ремонт! — Випалила сестра.

— З якої радості?

— Щоб змінити життя! Як тільки я зроблю ремонт і правильно розставлю меблі, моє життя налагодиться! Гроші потечуть до нас рікою! Я одразу тобі віддам, чесно-чесно!

Я мовчки продовжила пити чай. Сестра теж нічого не говорила.

— В мене немає грошей на ремонт вашої квартири. Мені потрібно сину автомобіль купити та на житло скласти. У вас ще кредит за пральну машину не виплачений. Краще про нього подумай. Коли виплатите, візьмете ще один на ремонт. Якщо він настільки тобі необхідний.

Сестра скривилась. Вона не хотіла здаватися і продовжувала вимагати в мене гроші. По іншому наш діалог не назву.

pixabay

— Сестричко, тебе доля любить! Освіту та гроші послала! Ти не знаєш, що таке бідність і погані умови життя. Ти ж не залишиш рідню в біді? Ти можеш змінити моє життя! Тобі шкода якихось двісті тисяч?! — Сестра сплеснула в долоні.

— Якихось? — Перепитала я. — Сестро, я подарувала тобі техніку від щирого серця, але я не погоджувалася постійно давати гроші та вирішувати твої проблеми. Я багато працювала, щоб мати свій достаток. Почни робити те саме, а не витрачай час на якихось брехунів та шарлатанів з інтернету.

Сестра скривилась. Через зуби процідила:

— Рідним треба допомагати! Я краще думала про тебе! Жаль, що моя сестра виявилась черствою людиною! Мої діти будуть жити зі старими меблями, а все через тебе! Більше в гості не прийду!

«Буду вдячна!» — подумала я.

В слух нічого не говорила. Мене трішки шокувала наглість сестри. Я звикла до вічних нарікань на життя. Мою сестру не зміниш. Я приймала її такою, яка вона є. Тепер не підтримуватиму з нею зв’язок. Немає чого вимагати грошей з родичів. Якщо сестричці хочеться покращити своє матеріальне становище, нехай йде на роботу. Її чоловік зрадіє.

Оцініть статтю
Джерело
Один раз допомогла сестрі матеріально, а тепер вона Buмaraє гр0шей на ремонт її квартири