Один надійний, інший гарячий. Чому ми обираємо поганих чоловіків?

Тоді я ще була молодою і незвичайною, такої наївної і закоханою у все, що бачила. Всі мої друзі тоді дивились на світ рожевими окулярами закоханих, але я думала, що мені не вдасться знайти свою істинну любов. Та все змінилося в один момент, коли я зустріла його — Макса.

Макс був другом мого найближчого друга, Андрія. Ми часто зустрічалися всі разом, проводили час, і я думала, що Макс — просто ще один друг для мене. Але в один вечір, коли ми всі сиділи біля вогнища і розмовляли про життя, наші погляди зіткнулися, і я відчула, як серце моє почало битися швидше.

Я зупинилась на мить, не розуміючи, що відбувається зі мною. Мої погляди приковувалися до Макса, його усмішки, слова, які він говорив. Я зрозуміла, що це почуття не схоже на те, що я коли-небудь відчувала до кого-небудь раніше. Це була перша моя закоханість.

Однак, внутрішній конфлікт мене дуже мучив. Я не могла допустити, щоб ці почуття підірвали наші дружні стосунки з Андрієм. Він був моїм найближчим другом, і я не хотіла йому завдавати болю. Але чим більше я приховувала свої почуття, тим сильніше вони ставали.

Я намагалася тримати відстань від Макса, але він почав проявляти до мене більше уваги. Він запрошував мене на прогулянки, слухав мої розповіді, ділився своїми думками. Кожен наш зустріч був як магніт, що притягував мене до нього.

Все стало ще більш складним, коли я помітила, що Макс відповідає на мої почуття. Його погляди, посмішки, дотики — все говорило про те, що він також закоханий. Ми не говорили про це прямо, але були впевнені в своїх почуттях.

Захоплені цією таємничістю, ми почали зустрічатись у прихованість. Заплутана в мереживі своїх відчуттів, я намагалася уникати Андрія, щоб не спалитись. Моя душа розділена між тим, хто був поруч зі мною, і тим, хто був тим, в кого я закохалась.

Ми відчували яскравий порив кохання, який забував усі проблеми. Проте, з часом стало зрозуміло, що Макс зацікавлений тільки у моєму тілі, а його кохання було відносним. Зрозуміло, як тільки він зі мною переспав, його почуття і всі слова швидко згасали.

Моя душа заповнена болем, я розривалась між дружбою з Андрієм і ненаситним бажанням бути з Максом. Я зрозуміла, що не можу продовжувати такий хаос, а моє кохання до Макса — це всього лише химера. Він не заслуговував моєї саможертви та сумнівних відносин.

Оцініть статтю
Джерело
Один надійний, інший гарячий. Чому ми обираємо поганих чоловіків?