Облізле, хв0ре цуценя прийшло на коврик біля дверей, щоб попросити про допомогу

З вулиці до будинку прийшла нещасна собака, вона просто залишилася лежати на придворному килимку. Їй потрібна була термінова допомога, адже вона вже не могла рухатись.

http://djuise.ru/

Собака просто лежала на килимку і від упадку сил почала спати.

http://djuise.ru/

Всім своїм виглядом собака показувала — «я чекаю, допоможіть, я не витримаю». Нарешті люди помітили свою неочікувану гостю, після чого відразу ж принесли їй поїсти і попити, звернулися в службу, що спеціалізується на допомозі тваринам.

http://djuise.ru/

Волонтери взяли під своє крило нового підопічного. Собачка перебувала в дуже поганому стані на момент першої зустрічі.

http://djuise.ru/

Спочатку собака була налякана, але швидко зраділа тому, що їй надають допомогу. Але така реакція природня, адже собака не розумів що з ним роблять. Він почав облизувати свою нову подругу-волонтера, перейнявся до неї довірою. Потім навіть проявила довіру і дозволила відвезти її у те місце, де про неї будуть піклуватись.

http://djuise.ru/

Про тварину взялась дбати сама жінка волонтер, вона дала їй ім’я та відвезла до ветеринара на огляд. Той визначив, що бідоласі не більш півроку від народження, але при цьому вона вже сильно хворіє — в тому числі активно втрачає шерсть від корости.

http://djuise.ru/

Страждальниці пощастило — вона знайшла притулок і турботу, і назавжди тепер може забути про поневіряння і знегоди перших місяців свого життя. Тепер у неї завжди є їжа, навіть ласощі, місце для повноцінного відпочинку і здорового сну, турбота і любов. Вона відчуває подяку у відповідь на таку безкорисливу допомогу. Зараз вона ще перебуває в пошуку постійних господарів, але навіть у волонтера їй живеться просто чудово.

Оцініть статтю
Джерело
Облізле, хв0ре цуценя прийшло на коврик біля дверей, щоб попросити про допомогу