«Ну це дитина від коханки мого чоловіка! І що від того? Що її робить пoганoю?» — сказала жінка, а потім додала, що зраду вже пробачила.

Ох, я ще та фанатка серіалів та фільмів, де можна добряче поплакати, такий собі фанатик драм! За роки праці у пологовому будинку я й у житті чимало такого бачила, але нічого не зрівняється з тим, що недавно у нас сталось…

Першою до нас привезли Олену, ввічливу красуню, милу й добру. При переймах вона мало кричала й намагалась робити все, що ми її говоримо, щоб нікого не турбувати й не завдавати лишніх клопотів.

Наступною з’явилась Олеся, ефектна блондинка з великими губами та грудьми. Приїхала вона сюди на дорогому автомобілі, на відміну від Оленки, що приїхала на таксі. Поселили ми їх в одну палату, бо місці вільних більше ніде не було.

Я відразу зрозуміла, що вони знайомі, бо при поселенні Олесі, Оленчин щасливий настрій кудись зник, вона знітилась й повітря буквально «пропахалось» напруженням.

Першою пологи приймали в Оленки. На щастя, все пройшло добре й через кілька годин на світ з’явився здоровий та красивий Олег. Через кілька годин, коли Олесю забрали для приймання пологів, я таки вирішила спитати, чи не помилилась я у своїх здогадках про їхнє знайомство.

— Ну, знайомими нас важко назвати, але нехай буде так. Це колишня коханка мого чоловіка. Вже кілька місяців я про це все знаю, вже й зуміла пробачити його та відпустити всі образи, а тут нас в одну палату селять… — тужливо промовила Оленка.

У ті миті народила й Олеся. Але народила слабеньку й хвореньку дівчинку, що не могла дихати самостійно, тому лікарі відправили її у реанімацію, а жінці повідомили, що дівчинка все життя страждатиме від проблем зі здоров’ям. Коханка, почувши таке, відразу заявила, що писатиме відмову від дитини й нічого чути не хоче. Через годину відмова лежала на столі, а коханка їхала додому вже на іншому автомобілі.

Я не могла стримати злості на жінку, що так просто покинула свою кровинку й розповіла про це все Олені. Її вкрай здивував та вразив вчинок жінки й вона почала телефонувати чоловікові, а через годину повідомила, що вони хочуть вдочерити цю дівчинку.

Незабаром їхня донька почала поправлятися й змогла спокійно самостійно дихати, тому мама поверталась додому з двома дітками.

Я не могла повірити у те, що такі щирі й добрі жінки дійсно існують! От як можна поміняти таку ніжну та люблячу на бездушну зовнішню оболонку? Скажіть мені чоловіки, що у вас у голові, коли ви біжите за короткими спідницями?

Оцініть статтю
Джерело
«Ну це дитина від коханки мого чоловіка! І що від того? Що її робить пoганoю?» — сказала жінка, а потім додала, що зраду вже пробачила.