Новоспечене подружжя після першої шлюбної ночі вирішило не відкривати двері нікому, навіть батькам

Весілля. Перша шлюбна ніч. Після неї новоспечене подружжя вирішили провести цілий день лише разом, не пускаючи в квартиру нікого. Коли прийшли батьки нареченого вони не відкрили їм. Бо ж домовились, уклали угоду між собою, тому треба було дотримуватись. Наречені насолоджувались проведенням часу разом, говорили про майбутнє, про дітей, про роботу. Так пройшло ще трохи часу. Тут прийшли батьки нареченої. Вона не витримала та розплакалась і довелось відкривати двері. Не могла вона так вчинити з батьками. Ось ніяк не могла. Тоді наречений промовчав.

Через декілька років в них була вже велика родина, в якій було четверо прекрасних діток – три хлопчика та одна дівчинка. В честь народження дружиною наймолодшої дитини – доньки, чоловік влаштував грандіозне святкування. Дружина була здивована, чому так, адже на народження хлопчаків він такого не влаштовував. А чоловік пояснив це тим, що донька завжди відкриє йому двері, коли б він не прийшов. Він натякав на той випадок після першої шлюбної ночі. Тому гуляв він на святкуванні народження четвертої дитини знатно, так що всі запам’ятали, хто тоді був на святі.

Не всі чоловіки хочуть саме сина, щоб той продовжував їх рід. Син, дорослішаючи, віддаляється від батьків, особливо від тата, а ось донька завжди зберігає міцний зв’язок з батьком, навіть коли він старішає. Донька це промінчик, ангелочок, маленька чарівна фея, яка тісно пов’язана з батьками і завжди буде поряд. Саме тому багато чоловіків просто в неймовірному захваті, коли в них народжується донька та оберігають її як зіницю ока.

Оцініть статтю
Джерело
Новоспечене подружжя після першої шлюбної ночі вирішило не відкривати двері нікому, навіть батькам